Su Arıza Tespiti

Su Arıza Tespiti Ankara

Su Tesisat borularında oluşan en ufak bir kaçak evinize ya da iş yerinize zarar verebilir. Önlem alınmadığında ciddi sorunlar yaratır. En ufak şüphe duyarsanız Su Arıza Tespiti Ankara firmaları ile iletişime geçilmesi oldukça önemlidir. Su kaçağı, çok sık görülen ve insanların yaşam konforlarını olumsuz yönde etkileyen bir sorundur. Bir dairede su kaçağı varsa, bu alt kattaki dairenin tavanına zarar verir. Bu sebeple acilen tamir edilmesi gereklidir. Biz, ekonomik su kaçağı bulma ücreti ile hizmet sunuyoruz. Uzman personelimiz, kaçak olan noktayı tam olarak tespit ettikten sonra, tamiratı garantili bir şekilde yapıyor. Biz, gelen tüm taleplere kısa sürede dönüş sağlıyor ve sorunu da kısa sürede çözüyoruz.

Su kaçağını bulabilmek için belirli aşamaları izliyoruz. Öncelikle, kaçağın temiz sudan mı yoksa kirli sudan mı olduğunu tespit etmek gereklidir.

  • İlk olarak dairenin suyunu kesiyoruz
  • Banyo ve lavaboya su döküyoruz
  • Alt kata bakıyoruz
  • Kaçak, temiz sudansa, vana kapatıldığında alt kattaki sızıntı azalıyor
Su Arıza Tespiti

Su Arıza Tespiti

Su Arıza Tespiti Fiyatları

Kirli sudansa, vana kapalıyken, lavabo ve küvete su döküldüğünde alt kattaki sızıntı devam eder. Kaçağın temiz sudan olduğunu tespit ettiğimizde, tesisata tazyikli su basıyoruz. Bu tazyikli su sayesinde, kaçak olan noktayı oldukça kolay bulabiliyoruz. Ancak, esas olarak, sahip olduğumuz teknolojik cihaz işimizi kolaylaştırıyor. Su Arıza Tespiti için termal kamera ve ses algılayacı cihazlar kullanıyoruz.

Su tesisatında tazyikli su veriyoruz ve tesisatın hangi noktasında kaçak olduğunu bulmak adına termal kameramızla arama yapıyoruz. Fayansların altında, su birikintisinin fazla olduğu yerleri, termal kamera sayesinde buluyoruz. Böylelikle, kaçak noktayı bulmak için birden fazla fayansı kırmamıza gerek kalmıyor. Bizim sahip olduğumuz cihaza sahip olmayan firmalar ise, kaçak noktayı bulmak için çok fazla fayansı kırıyorlar. Bu sebeple, bizim sunduğumuz hizmet, müşterilerimize sunduğu konfor sebebiyle öne çıkıyor. Anlık olarak ortaya çıkan kaçaklar olabileceği gibi, günler öncesinden kendini belli eden arızalar söz konusu olabilir.

Ankara Su Kaçak Tespiti

Ankara Su Kaçak Tespiti

Su Tesisat Arıza Tespiti 

İşin en zor kısmı, kaçağı bulmaktır. Tabi eskiden:)) Günümüzde Su Arıza Tespiti işini hakkıyla yapan firmalar için oldukça basittir. Biz, kaçağı cihazımız sayesinde tam olarak bulabiliyoruz. Bunun ardından sadece tek bir fayans kırarak, tesisattaki sorunu çözüyoruz. İşlemin sonrasında, tekrar vanayı açıyor, daireye su veriyoruz. Testi gerçekleştiriyor ve daireyi teslim ederek, evden ayrılıyoruz.

Su Kaçağı Bulma Fiyatı

Uzman kadromuzla kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimiz, 7/24 bizlere ulaşabiliyorlar. Hızlı, kaliteli ve garantili hizmetimizi aynı zamanda uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu unsurlara bağlı olarak, Ankara’da sektörde öne çıkıyoruz.

Benzer Yazılarımız

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yolları Nelerdir?
Her insanın bir gün içerisinde mutlaka kullanması gereken tuvaletlerde yaşlanabilecek tıkanmalar, pek çok...
Kanal görüntüleme aracı ve görüntüleme işlemleri
Kanal görüntüleme aracı, kanal içi görüntüleme için özel olarak dizayn edilmiş son teknoloji kullanı...
Su Tesisatı Tamiri
Su Tesisatı Tamiri Profesyonel çalışmalar gerektirmekte olan Su Tesisatı Tamiri günümüzde artık yeni ne...
Tıkalı klozet açma Ankara – nasıl yapılır?
Tıkalı klozet açma Ankara ilinde, kolaylıkla çözülebilen tesisat sorunlarından bir tanesi olarak karşı...
Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
Tesisatlarda meydana gelen kaçakların bulunması, önceki zamanlarda çok zor bir işti. Kırmadan dökmeden s...
Çamaşır makinesi kokusu nasıl giderilir – koku problemi
Çamaşır Makinesi Kokusu Nasıl Giderilir? Çamaşır Makinesi Kokusu Nasıl Giderilir sorusu için birçok ce...