Su Tesisatı Tamiri

Su Tesisatı Tamiri

Profesyonel çalışmalar gerektirmekte olan Su Tesisatı Tamiri günümüzde artık yeni nesil cihazlar ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Taleplerinize aynı gün içinde yanıt veren Ankara Su Kaçağı Tespiti ustaları başarılı çalışmaları ile garantili olarak tesisatınızdaki arızayı ortadan kaldırıyor. Gözle görünmeyen sızıntıları anında tespit ederler.

Bazı durumlarda nem ve küf ile kendini beller eder su kaçağı. Ancak az da olsa hiç bir belirti vermeyebilir. Bu gibi durumlarda, kullanılan teknikler yerini termal kamera ve cihazlara bırakır. Bu cihazlar, duvar içini görüntüler. En ufak sızıntı varsa bunu kaynağında tespit ederler.

Bu işlemi yapacak Ankarada birçok usta vardır. Bu kişilerin birçoğu kendi iş yerlerini yönetmektedirler. İnternet üzerinden bu kişilere ulaşabilirsiniz. Ya da bir tanıdığınızdan referans isteyebilirsiniz. Oldukça sık rastlanan bir durum olduğu için, çevrenizde birileri bu hizmeti almış olabilir.

Eğer eski su tesisat borularınız varsa, su kaçağı olmasını beklemeyebilirsiniz. Senede bir kez bizim gibi Su Kaçak Tespiti hizmeti sunan şirketlerden yardım isteyebilirsiniz. Bu sayede varsa olası bir su sızıntısı, büyümeden ve size daha büyük zarar vermeden önlemiş olacaksınız.

Su Tesisatı Tamiri

Su Tesisatı Tamiri

Ankara Su Tesisatı Tamiri (Fiyatları)

Su Tesisatı Kaçağı Sebepleri

Birçok kişinin başına gelen su tesisatı kaçağı sorununun farklı nedenleri olabilir. Bu nedenleri sırayla şöyle sıralayabiliriz;

 • Maliyeti düşürmek için su tesisatının kalitesiz malzemeler ile döşenmiş olması
 • Su borularının zaman içinde zarar görmesi
 • Ustaların inşaat sırasında su borularını yanlış döşemesi
 • Su borularının eskiyerek işlevini kaybetmesi
 • Projeye uygun hareket edilmemesi
 • Para odaklı iş yapma
 • Kasıtlı ve bilerek borulara zarar verme (Nadir olsada olabilen bir durum)

Bu sebeplerden ötürü su kaçağı sorunlarıyla çok fazla karşılaşılmaktadır. Su tesisatı kaçakları için zaman kaybetmeden teknik servis çağırmanız yapılacak en uygun hareket olacaktır. Su Tesisatı Tamiri için süreç ne kadar erken başlar ise zarar o kadar az olur. Vakit kaybetmek için bir neden yok. Ancak öyle durumlar oluyor ki, ”hallederiz, yarın birini çağırayım” gibi durumlar olabiliyor. Unutmayın su kaçağı sadece size değil komşularınıza da zarar verebilir.

Zaman ve maliyet birbirlerini takip eden sıkı dostlardır. Zaman ne kadar uzarsa maliyet de o kadar büyür. Eğer aklınızda Su Kaçak Tamiri ile ilgili Fiyatları öğrenme durumu varsa hemen bizi arayabilirsiniz. Unutmayın, zaman nakittir.

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tamiri Hizmetleri

Konusunda uzman ekibin yerine getirdiği su tesisatında kaçak bulma hizmetlerinde sizlere bu anlamda kalıcı çözümler üretilmektedir. Modern teknikleri hizmetlerine uyarlayarak gereksiz zaman kayıplarını ortadan kaldıran usta ekip Su Tesisatı Tamiri sorunlarına 0 garantili çözüm buluyor.

Büyük bir itina ile yerine getirilen su kaçağı tespit çalışmaları ile dakikalar içinde sorun giderilmekte ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanmaktadır. Şirketimiz hangi hizmetleri sunuyor, dilerseniz başlıklar halinde iletelim;

 1. Ankara Su Kaçak Tespiti
 2. Cihazlı Su Kaçağı Bulma
 3. Yangın Hidrantı Su Kaçak Tespiti
 4. Termal Kamera İle Su Kaçak Tespiti
 5. Su Borusu Tamiri
 6. Su Tesisat Sorunları
 7. Yeni Su Tesisatı Döşeme

Su kaçağı tespitleri kullanılan yeni cihazlar ile artık daha kolay ve daha hızlı yapılabilmektedir. Özel olarak üretilen termal kameralar ile tesisatın içerisini görüntüleyen uzmanlar böylece kaçağın yerini ve nedenini kolay bir şekilde tespit edebiliyor.

Geçmiş senelerde su kaçağını tespit etmek için duvarlar ve ya fayansların kırılması gerekebiliyordu. Bu durum olumsuz sonuçlara yol açabiliyor ve gereksiz maliyetlere sebep olabiliyordu. Şimdi artık ileri teknolojiler sayesinde bu risk ortadan kalkmıştır.

Herhangi bir yeri kırmadan cihazlar ile yapılan su kaçağı tespiti çalışmalarında daima olumlu sonuçlar alınmaktadır. Bunun sonucunda da gereksiz maliyetler ve zaman kayıpları ortadan kalkmaktadır.

Tesisat uzmanları yapmış oldukları tamir işlemlerinden sonra gerekli olan tüm kontrolleri tek tek yaparak kaçağın tamamen tamir edildiğinden emin olmaktadır. Su kaçağı sorunlarınıza anında çözüm bulmak için siz de 7/24 servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Facebook üzerinden bizi takip etmek ister misiniz?d

  

Benzer Yazılarımız

Logar Açma İşlemi Nedir? Nerelerde Uygulanır?
Ülkemizde logar açma işlemi her şehirde ihtiyaç duyulan ve uygulanan bir işlemdir. Yaşanılan bölgenin n...
Petekleri Sökmeden Temizleme mümkün mü?
Petekleri sökmeden temizleme işlemini, bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız. Radyatörlerin sök...
Apartmanda lağım kokusu nedenleri ve çözüm yolları
Apartman çevresinde bulunan kanalizasyon borularında yapılan çalışmalar sırasında, lağım kokusu etrafa...
Tesisat temizliği Nasıl Yapılır? – Tesisat temizlik yöntemleri
Tesisat temizliği denilince akla genelde merkezi sisteme bağlı ya da bağımsız kat kaloriferlerinin olduğu...
Çamaşır makinesi giderinden su gelmesi – Çamaşır makinesi gideri
Farklı modellerde olsa da, çamaşır makinesi giderleri hep aynı yere gider. Çamaşır makinesinde bulunan v...
En Yakın Su Tesisatçısı
En Yakın Su Tesisatçısı (Ankara) Yaşadığımız alanlarda tesisat borularında Su Kaçak sorunları olabil...