Sincan Su Kaçak Tespiti

Sincan Su Kaçak Tespiti (Nokta Tespit)

Bize soruyorlar bazen, ne kadar yoğun çalışıyorsunuz diye.  Biz yoğun çalışıyoruz evet memnunuz:)) Özellikle Sincan Su Kaçak Tespiti hizmetlerinde yoğun çalışıyoruz. Sincan ve Etimesgut bölgeleri oldukça kalabalık bir yer olduğundan dolayı.

Yazı İçeriği;

  1. Sincan Su Kaçağı Bulma
  2. Sincan Kaçak Su Tespiti
  3. Cihazla Su Kaçağı Bulma Ücretleri Ne Kadar?
  4. Sincana Hizmet Veren Firmalar

Su Kaçağını Fark Edin

Evinizde nem belirtileri var ve maddi hasarı tespit etmek istiyorsunuz, herhangi bir hasara yol açmadan sızıntının kaynağını bulmak için profesyonellerle karşılaştınız! Bizim işimiz tahribatsız su kaçaklarını tespit etmek ve aramaktır. Firmamız, destekler için tahribatsız olmayı hedefleyen bu yöntemlerden birkaçını kullanmaktadır. Her durum için doğru ekipmana sahip kurumsal şirketiz.

Su Kaçağı Evinizde İse;

  • Ana borunun evinize gelişini kapatın ve sayacınızı çalıştırın, iğnenin veya dişli çarkın dönmeye devam ettiğini gözlemlerseniz sayacınız ile eviniz arasında kaçak var.
  • Sayaç durursa, evinizdeki kapatma vanasını tekrar açın, ardından sayacı kontrol edin ve çalışmaya devam ederse, sızıntı evin içinde demektir.
Sincan Su Kaçak Tespiti

Sincan Su Kaçak Tespiti

Sincan Su Kaçak Tespiti (Cihazla)

Sincan Su Kaçak Tespiti için ultrason termal cihazlar kullanırız. Bu kullandığımız cihazlardan sadece biridir. Bu cihazın en önemli özelliği kırmadan su kaçağı noktasal olarak bulmayı sağlar. Bu sızıntı, ısının dağılmasını önleyen bir elemanla kapatılmış veya gömülü bir borudadır. Metal veya plastik tip borular için de mükemmeldir. Ekipmanımız PVC, PE, PE HD boruları gerçekten algılar, çünkü düşük gürültü emisyonları nedeniyle tespit edilmeleri daha zordur. Bu malzemelerin üzerine sızdırırken sadece hafif bir vızıltı olacaktır.

Dışarıdaki sızıntıları tespit etmek için (parazitik gürültüyü önlemek için) yastıklı bir zil ve 3 metal uçlu bir çubuktan oluşan sınıfının en iyisi ekipmanımız sayesinde, mümkün olan en iyi algılamayı elde edebileceğiz.

Duvarınız, zemininiz veya tavanınız nem belirtileri gösteriyorsa veya boru şebekenizi kullanmadığınız zamanlarda su sayacınız hiç durmuyorsa bilin ki mülkünüzde su kaçağı var demektir. Bu durumda; Su Sızıntı tespitini yapmak için gerekli donanıma sahip olmayacak işinde tecrübeli ve gerekli ekipmana sahip bir su kaçağı tespit şirketini aramak gerekir.

Çalışma izinli su tesisatçısı evinize gelir. Duvarlarınızdaki, tavanlarınızdaki ve zeminlerinizdeki tüm ıslak noktalara bakar ve ardından termal kamera, ultrason dinleme, izleyici gaz veya boya gibi su sızıntısını belirlemek için kullanacağı ekipmanı belirler.

Sincan Su Kaçak Tespiti (Noktasal)

Kendimizi bir su kaçağının gizlendiği bir çıkmazda bulduğumuzda, nedenini bulmak için tüm yolları ararız. Gerçekten de, sızıntılar çok karmaşıktır ve genellikle mevcut tüm araştırmaları uygulamak yararlıdır. Firmamız su kaçakları arama konusunda uzmanlaşmıştır.

Su sızıntıları veya su sızması çoğu zaman fark edilmez ve zamanında tespit edilip tedavi edilmezse evlerde ve apartmanlarda önemli hasarlara neden olabilir. İlk belirtilerde (nem izleri veya kokusu, su akışının dalgalanması vb.), sorunun daha da kötüleşmesini önlemek için bir profesyonel çağırmanız önerilir. Su kaçağı şüphesi durumunda kime başvurmalı? Su kaçağı aramasında genel olarak gözlenen fiyatlar nelerdir?

Bir profesyonelin müdahalesinin fiyatı neye bağlıdır? Sizi önemli su hasarı durumunda önemli olabilecek işlerden korumak için su sızıntılarının kesin ve ciddi bir şekilde aranması çok önemlidir.

Evinizde su kaçağı olup olmadığını belirlemenin basit ve etkili bir yolu var . Yöntem, örneğin tatil döneminde veya hafta sonu tüm musluklarınızı kapatmak ve evinizdeki su sayacını sayıları okuyarak kontrol etmekten ibarettir. Döndüğünüzde sayaç değerleri değiştiyse, su kaçağından korkmanız gerekir. Ancak, bu numarayı kullanarak bir mikro su sızıntısı fark edilmeyebilir. Bir su sızıntısının nedenleri ile ilgili olarak, bunlar çeşitli olabilir: boruların ve evin borularının aşınması, kötü yapılmış kaynaklar veya zamanla çatlayan ve bu nedenle artık su geçirmezliğini yitiren bağlantılar, değiştirilmesi gereken bağlantılar ve bağlantı parçaları, bir şok çalışma sırasında, boruların patlamasına neden olabilecek donma gibi.

 

 

Benzer Yazılarımız

Etimesgut Su Kaçağı Tespiti
Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Sincan bölgesinde faliyet gösteren Etimesgut Su Kaçağı Tespiti firmamız; t...
Havuz su kaçağı önleyici ne işe yarar?
Günümüzde yüzme sporunu profesyonel anlamda yapan insanların yanında, bu sporu hobi olarak da gerçekleşt...
Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti
Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti (Angora Tesisat) Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti sayesinde Ankara‘...
Kamera ile su kaçağı tespiti nedir? – Kamera ile tespit
Önceki zamanlarda problem olan su kaçağı tespiti, günümüzde gelişmiş cihazların kullanılması ile bir...
Lavabo gider tıkanıklığı – Lavabo tıkandı su gitmiyor
Mutfak ve banyo alanında bulunan lavabolarda sıklıkla tıkanıklıklar yaşanır. Genelde lavaboya atılmamas...
Robotla su kaçağı tespiti nedir? – Robot kullanımı
Temiz su tesisatlarındaki kaçakların nasıl bulunduğunu birçok kişi merak edebilir. Biz burada ayrıntıs...