Ankara Su Tesisat Ustası

Ankara Su Tesisat Ustası

Herkesin bir gün ihtiyaç duyacağı bir meslek adı iletelim mi size:))? Suyun hayatımızda olduğu her an Ankara Su Tesisat Ustası ihtiyacınız hep olacak. Evde, okulda, iş yerinde, hastanede vs.vs yaşamın her alanında su kaçak sorunu yaşayabilirsiniz. Komple evinizi yenilediniz su tesisat borularını değiştirmek isteyebilirsiniz. İster sorunda ister konforda her an şirketimizin ustaları yanınızda. Yaşam alanlarındaki konforu ve rahatlığı ortadan kaldıran büyük sorunların başında su kaçakları gelir. Bu sorun yaşadığınız mekanın kötü kokmasına, duvar ve tavanlarda küf rengi oluşumlara, kalkık bir görünüme sebep olur. Bu oluşumun sebebi duvar veya tavanda bulunan bir su borusu çatlağından kaynaklanır. Bu çatlaktan sızan su duvar ve tavandan yavaş yavaş akacak ve rahatsızlık ortaya çıkaracaktır. Bu sorunu çözmek artık eski yıllardaki kadar zor değildir. Cihazla Su Kaçak Tespiti yapılarak kırık veya çatlak olduğu için sızıntı yapan boru hemen bulunacaktır.

Ankara Su Tesisat Ustası

Ankara Su Tesisat Ustası

Ankara Su Tesisat Ustası Neler Yapar?

Duvardaki Su Kaçağını Cihazla Bulma

Kendi çalışmalarımızdan örnek verelim bu bölümde. Ankara Su Tesisat Ustası neler yapar birlikte inceleyelim.

Yaşadığınız mekanda ya da çalışma alanlarınızda ekşi bir kokuya maruz kalıyorsanız o mekanda su kaçağı sorunu bulunması muhtemeldir. Bu sorunun hızlı bir şekilde çözülmemesi;

  • Duvarlarda ıslaklık,
  • Duvarlardan aşağıya doğru inen su,
  • Duvarlarda damla damla su izi,
  • Duvar ve tavanlarda kahverengi sarı ya da siyahımsı izler,
  • Duvar ve tavanda kabartma görünümlü badana parçaları,
  • Ağır bir rutubet kokusu
  • Sağlıksız bir ortam

Oluşmasına sebep olur. Bu durumu çözmek için eski yıllarda duvar veya tavan çatlak boru bulunana kadar kazılmak zorunda kalınıyordu. Şimdi ise cihazla kaçak bulma işlemi hızla yapılıyor. Boru değişimi işlemi ise profesyonel şekilde yapılıyor.

Ankara Su Tesisat Ustaları

Tavandaki Su Kaçağının Tespiti

Tavanların ve duvarların dekoratif görselini yok eden su kaçakları evlerde sağlıksız bir ortamı da beraberinde getiriyor. Bu soruna en hızlı çözüm yolu ise cihaz kullanılarak, akıntı olan boruyu bulmak oluşturuyor. Bu konuda kullanılan teknolojik cihazlar kırık, aşınmış veya çatlamış olan boruyu hızla buluyor. Böylece ev ve diğer alanlarda ortaya çıkan boru patlağı ve su sızıntısı sorunu gideriliyor. Ankara Su Tesisat Ustası günümüzde yeni nesil yöntemler uygular. Günler süren işlemler bu sayede saatler içerisinde işlemlerin bitmesine olanak tanır. Su kaçakları evdeki hijyeni ve temizliği yok ediyor. Özellikle ortalığa yayılan ağır koku o alanı yaşanılacak alan olmaktan çıkarıyor. Bu soruna hızlı bir şekilde çözüm yolu bulunmaması, ortaya daha büyük boyutlu arızalar çıkarıyor. Su kaçağının tespit edilmesi oldukça hızlı bir işlem olurken, kırık olan boruyu da hemen değiştirmeyi sağlıyor. Böylece duvarlardaki akıntı, kötü renk oluşumu ve en önemlisi de kötü kokudan kurtulmak mümkün oluyor.

Benzer Yazılarımız

Termal Kamera Su Kaçak Tespiti Ankara
Termal Kamera İle Su Kaçak Tespiti Ankara Termal Kamera İle Su Kaçak Tespiti Ankara işlemleri için firmam...
Alt kata su sızması kiracı – Su sızması sorunları
Alt kata su sızması sorunu, hem altta oturan kişiyi, hem de su sızıntısı yaşayan daire sahibini olumsuz ...
Su Kaçak Tespiti Ankara Gelişmiş Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçak Tespiti Ankara Su Kaçak Tespiti Ankara hizmeti almak istiyorsanız, günün hangi saati olursa olsun ...
Güneşevler Su Kaçak Tespiti
Güneşevler Su Kaçak Tespiti (0312 479 12 06) Güneşevler’de su kaçağı mı yaşıyorsunuz? Duvarlard...
Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma
Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar Ankara da Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma bulmanız kolaydır. Ancak buldu...
Petekler temizlendi ama ısınmıyor probleminin nedenleri
Isıtma sistemlerinde karşılaşılan en temel sorunlardan bir tanesi petekler temizlendi ama ısınmıyor ş...