Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle

Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle

Binaların yoğun olduğu bölgelerde su kaçak sorunlarıda yoğun olur. Örneğin müşteriler Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle diye ciddi bir arama yapıyor. Bunun nedeni o bölgede yaşam alanlarının oldukça fazla olmasıdır. Ayrıca binaların ve iş yerlerinin çoğu eski yapılardan oluşmaktadır. Su Tesisat boruları eski olduğu için kaçaklar meydana gelmekte. Tek sorun boruların eski olması değil tabii. Fayans altında da su kaçağı sorunu olabiliyor. Bu sorun da alt kata su sızıntısı yapabiliyor. Aslında saymadığımız birçok neden var. Su Kaçak Tespit sırasında net olarak sorun saptanmaktadır. Peki nasıl bu kadar emin konuşabiliyoruz. Kullandığımız cihazlar sayesinde ve tecrübelerimiz sayesinde. Cihazla Su Kaçağı Bulma işlemleri için kaliteli modern yeni nesil cihazlar kullanmaktayız. Tabii tek başına cihaz yeterli değil. Şirketimiz artık banyonuzda tekrar tekrar su akışını bulmak için kullanılan eski teknolojiyi geride bırakıyor.Bu yöntem, onarım yapmak için katlanacağınız maliyetleri önemli ölçüde azaltır. Ekibimiz, gerekli onarımları yapmak için gerekli tüm ekipmanlarla birlikte mobil olarak evinize gelir. Termal kamera, başka hiçbir cihazın giremeyeceği yerlerdeki su sızıntılarını algılar ve duvarınızda veya fayanslarda yan etkilere neden olmadan onarım sağlar. Gelecekte bu sorunları önlemek için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanların çoğu bizde vardır.

Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle

Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle

Su Kaçağı Bulma Ankara Yenimahalle

Bir sıhhi tesisat sızıntısını etkili bir şekilde gidermek için, olayın ortaya çıkma nedenini ve olayın tam yerini bilmek önemlidir. Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle ekiplerinin çok azı kurumsal çalışır. Çalışma izinleri var mı yok mu kesinlikle sormanız gerekir. Kurumsal firmalar, hem tecrübelidir hemde kullandıkları cihazlar moderndir. Bu sayede tespit ve tamiri işlemleri kısa süre de bitecektir. Şirketimiz, termal cihaz yöntemini kızılötesi kamera ve diğer cihazlarla sızıntı tespiti için kullanarak termal kontrol, su boruları, kanalizasyon, ev ve bina cepheleri, çatılar, balkonlar ve teraslar konusunda uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübeye sahiptir.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Termal kameralar ve su kaçağı tespit makinesi, gizli sızıntıları ve nemi tespit etmemize yardımcı olan modern bir araçlardır. Dış yüzeylerde henüz oluşmamış sızıntıları dahi tespit edebilirler. Daha spesifik olarak termal kamera, su sızıntısı tespit makinesi, duvarların içinde veya yerin altında bulunan su borularını ve diğer herhangi bir su kaynağı veya kanalizasyon şebekesini bulmak için kullanılır. Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle ekibi olarak envarterimizde bu cihazlardan vardır. Termal kamera vücut ısısıyla çalışır. Bildiğimiz gibi canlı veya cansız tüm bedenlerin bir sıcaklığı vardır. Termal kamera, cisimlerin ısısını algılar ve ilgili renkleri ekranda görüntüler. Mavi renk soğuk gövdeleri temsil ederken kırmızı renk sıcak gövdeleri, sarı renk ise daha sıcak gövdeleri temsil eder. Termal görüntüleme cihazı, ekrandaki nesnelerin gerçek renklerini görüntülemez.

Cihazla Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Cihazla Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Banyo Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle

Duvarlarda, zeminlerde ve tavanlarda belirgin nem veya küf fark edilmesi çok yaygındır. Bu, muhtemelen dahili su veya kanalizasyon borularından birinde onarılması gereken bir sızıntı olduğu anlamına gelir. Binanın yapısal elemanları aşındığından bu hasar onarım yapılmadan uzun süre bırakılmamalıdır. Ayrıca nem nedeniyle sağlıksız bir ortam oluşur. Geçmişte, süreç tam olarak sorunlu bölgeyi bulmak için tüm yüzeyin kazılmasını gerektiriyordu ve bu da zaman kaybına, daha fazla maliyete ve elbette alandaki molozun neden olduğu rahatsızlıklara neden oluyordu. Günümüzde su tesisat sorunlarında eski yöntemler kullanmıyoruz. Su Kaçağı Tespiti Ankara Yenimahalle için hizmet almak isterseniz, bizi hemen arayın.

 

 

Benzer Yazılarımız

Tıkalı klozet açma Ankara – nasıl yapılır?
Tıkalı klozet açma Ankara ilinde, kolaylıkla çözülebilen tesisat sorunlarından bir tanesi olarak karşı...
Alt Kata Akan Suyu Bulma
Alt Kata Akan Suyu Bulma Hiç beklemediğiniz bir anda alt komuşunuz kapınız çalabilir. Sizden bizim eve su ...
Robotla Su Kaçağı Bulma Yöntemleri – Robotla su kaçağı
İşyerlerinde, sanayi yerlerinde ve binalarda bulunan dairelerde meydana gelen tesisat kaçakları büyük bir ...
Konutkent Su Kaçak Tespiti
Konutkent Su Kaçak Tespiti Konutkent Su Kaçak Tespiti için bilgilendirmeler yapacağız. Ankara da tüm bölg...
Bilkent Su Kaçak Tespiti
Bilkent Su Kaçak Tespiti (Angora Tesisat) Bilkent Mahallesi’nde Su Kaçak Tespiti ve Önleme Bilkent Maha...
Keçiören kanal açma faaliyetleri nasıldır?
Kanal açma işlemlerini iki ayrı kategoride değerlendirebiliriz. Bina içinde yapılan işlemler ve bina dı...