2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları

2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Diğer tüm sektörlerde olduğu gibi Su Tesisat alanında da fiyatların güncellenmesi elzem oldu. Müşterilerimizin çoğu bizi ilk aradığında 2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları ne kadar diye sorar oldu. Biz Ankarada kurulmuş şirketiz. Eski ve köklü bir şirketiz. Bu nedenle Kaçak Su Tespiti hizmet ücretinin zamlanmamasını erteleyebiliyoruz. Tabii bunu ne zamana kadar yaparız bir şey demek güç. Su kaçağı, sızma, nem sorununuz var ve kaçak arama hizmetinin fiyatını bilmiyorsunuz. Kaçak arama hizmetinin ne kadar olacağını bu yazımıda net olarak öğreneceksiniz. Firma ararken bu yazı sizleri aydınlatacak. Alınacak hizmet ile ücret karşılaştırmasını yapabileceksiniz. Öncelikele biz 5 yıldır yakın bölgeler için 250 TL tespit ücreti alıyoruz. Nedir tespit ücreti? Duvarda, zeminde ve tavanda sızıntıların noktasal olarak yerinin bulunması demek. 250 TL bu hizmetin karşılığıdır. Peki buldunuz ne olacak? Oluşan sorunun durumuna göre ek maliyetler çıkar. Tamir işlemlerini bizim yapmamız istenirse, saha ekiplerimiz uygun fiyat karşılığında yardımcı olacaklardır. Buna önceden fiyat veremeyiz.

2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları

2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları

2022 Su Kaçağı Bulma Ücretleri Neden Değişir?

İlk girişte hizmet detayımızın ilk kolu için fiyat bilgisi verdik. Yakın bölgeler için 250 TL. Detaylarını verdik. Malum yakıt giderleri de oldukça arttığı için 2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları doğrudan etkiledi. Ankaraya mesafesi olan ilçelerimizden gelen çağrılara ilk verdiğimiz fiyatı veremiyoruz. Bu rakam 350 TL olabiliyor. Tabii dediğimiz gibi sorunun kaynağını bulma ücreti. Ücretleri etkileyen diğer nokta ise evin boyutu. Örnek vermek gerekirse; müstakil bir ev ile daire arasında yapılacak çalışma aynı değil. Basınç testleri uyguladığımız alanlar farklı olabilmektedir. Bir villada su kaçağını bulmak normal bir 3+1 dairede kaçak bulmaktan zordur. Şirketler ile görüşme yaptığınızda bu detayları sorgulayınız. Diyelim ki bir firmayı aradınız fiyat sordunuz. 250 TL efendim. Tamam gelin dediniz. Firma size hiç detay da sormadı. Zaten detay sormayan şirketleri direk eleyin. Evinize geldiler, çalışmaya başladılar. Efendim söylemeyi unuttuk burası villa olduğu için fiyat farklı. Siz iki arada bir derede kaldınız. Yapılacak tüm hizmetleri sorgulayınız.

Ankara 2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları

2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları için diğer il dışı tarifelerden bahsedelim bu bölümde. Yukarıda bahsettiğimiz fiyat bilgileri Ankara içi için geçerli olan ücret bilgisidir. Üst kısımda demiştik, eski bir şirketiz. Bu nedenle Ankara dışında da oldukça çok müşterimiz vardır. Diğer illerin bulunduğu uzaklık durumuna göre ücret belirlenir. Demiştik km artıkça maliyetlerimiz artıyor diye. Bodrum iline verdiğimiz hizmet ile Kırıkkale iline verdiğimiz hizmet ücreti aynı olamaz. Bizi arayan birçok müşteri bizden teklif alıyor. Tekliflerimizde verdiğimiz detaylar önemli detaylardır. Sizlerin mağdur olmaması için gerekli kurallardır. Para konusunda mağduriyet yaşayan insanlar olabiliyor. İsterseniz şimdi başlıklar halinde fiyatı etkileyen faktörleri yazalım.

  • Uzaklık
  • Alan Büyüklüğü
  • Tamir İşlemleri

 

 

 

 

Benzer Yazılarımız

Evde Tuvalet kokusu neden oluşur?
Evsel ve endüstriyel atıkların neden olduğu tuvalet kokusunun birçok nedeni vardır. Nedenleri ikiye ayıra...
Demetevler Su Kaçağı Tespiti
Demetevler Su Kaçağı Tespiti Demetevler Su Kaçağı Tespiti yapan şirketimiz, aynı zamanda Tamiri işlemle...
Tıkalı tuvalet açmak için neler yapılabilir?
Günümüzde pek çok insan tıkalı tuvalet açma yolları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir, bu nede...
Lavabodan köpük gelmesi neden olur?
Mutfak ve banyo alanlarında kullanılan lavabolarda tıkanıklıktan kaynaklanan bazı problemler ile karşıla...
Şaşmaz Su Kaçak Tespiti
Şaşmaz Su Kaçak Tespiti (Angora Tesisat) Su Sızıntılarını Bulmak İçin Güvenilir Hizmet Evlerimizde ve...
Robotla Pimaş Açma Hizmetleri – Robot kullanımı
Bina içerisinde bulunan pissu tesisatları bazı durumlarda tıkanır ve pissuyun evlerin içine ya da bina iç...