2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları

2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Diğer tüm sektörlerde olduğu gibi Su Tesisat alanında da fiyatların güncellenmesi elzem oldu. Müşterilerimizin çoğu bizi ilk aradığında 2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları ne kadar diye sorar oldu. Biz Ankarada kurulmuş şirketiz. Eski ve köklü bir şirketiz. Bu nedenle Kaçak Su Tespiti hizmet ücretinin zamlanmamasını erteleyebiliyoruz. Tabii bunu ne zamana kadar yaparız bir şey demek güç. Su kaçağı, sızma, nem sorununuz var ve kaçak arama hizmetinin fiyatını bilmiyorsunuz. Kaçak arama hizmetinin ne kadar olacağını bu yazımıda net olarak öğreneceksiniz. Firma ararken bu yazı sizleri aydınlatacak. Alınacak hizmet ile ücret karşılaştırmasını yapabileceksiniz. Öncelikele biz 5 yıldır yakın bölgeler için 250 TL tespit ücreti alıyoruz. Nedir tespit ücreti? Duvarda, zeminde ve tavanda sızıntıların noktasal olarak yerinin bulunması demek. 250 TL bu hizmetin karşılığıdır. Peki buldunuz ne olacak? Oluşan sorunun durumuna göre ek maliyetler çıkar. Tamir işlemlerini bizim yapmamız istenirse, saha ekiplerimiz uygun fiyat karşılığında yardımcı olacaklardır. Buna önceden fiyat veremeyiz.

2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları

2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları

2022 Su Kaçağı Bulma Ücretleri Neden Değişir?

İlk girişte hizmet detayımızın ilk kolu için fiyat bilgisi verdik. Yakın bölgeler için 250 TL. Detaylarını verdik. Malum yakıt giderleri de oldukça arttığı için 2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları doğrudan etkiledi. Ankaraya mesafesi olan ilçelerimizden gelen çağrılara ilk verdiğimiz fiyatı veremiyoruz. Bu rakam 350 TL olabiliyor. Tabii dediğimiz gibi sorunun kaynağını bulma ücreti. Ücretleri etkileyen diğer nokta ise evin boyutu. Örnek vermek gerekirse; müstakil bir ev ile daire arasında yapılacak çalışma aynı değil. Basınç testleri uyguladığımız alanlar farklı olabilmektedir. Bir villada su kaçağını bulmak normal bir 3+1 dairede kaçak bulmaktan zordur. Şirketler ile görüşme yaptığınızda bu detayları sorgulayınız. Diyelim ki bir firmayı aradınız fiyat sordunuz. 250 TL efendim. Tamam gelin dediniz. Firma size hiç detay da sormadı. Zaten detay sormayan şirketleri direk eleyin. Evinize geldiler, çalışmaya başladılar. Efendim söylemeyi unuttuk burası villa olduğu için fiyat farklı. Siz iki arada bir derede kaldınız. Yapılacak tüm hizmetleri sorgulayınız.

Ankara 2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları

2022 Su Kaçağı Bulma Fiyatları için diğer il dışı tarifelerden bahsedelim bu bölümde. Yukarıda bahsettiğimiz fiyat bilgileri Ankara içi için geçerli olan ücret bilgisidir. Üst kısımda demiştik, eski bir şirketiz. Bu nedenle Ankara dışında da oldukça çok müşterimiz vardır. Diğer illerin bulunduğu uzaklık durumuna göre ücret belirlenir. Demiştik km artıkça maliyetlerimiz artıyor diye. Bodrum iline verdiğimiz hizmet ile Kırıkkale iline verdiğimiz hizmet ücreti aynı olamaz. Bizi arayan birçok müşteri bizden teklif alıyor. Tekliflerimizde verdiğimiz detaylar önemli detaylardır. Sizlerin mağdur olmaması için gerekli kurallardır. Para konusunda mağduriyet yaşayan insanlar olabiliyor. İsterseniz şimdi başlıklar halinde fiyatı etkileyen faktörleri yazalım.

  • Uzaklık
  • Alan Büyüklüğü
  • Tamir İşlemleri

 

 

 

 

Benzer Yazılarımız

Ankara Su Tesisatçısı
Ankara Su Tesisatçısı Su kaçağı sorunu, Ankara Su Tesisatçısı vereceği hizmetlerin başında gelir. Ye...
Mutfak gider kokuları nasıl önlenir? – Kötü koku problemi
Sağlıklı yaşam için gıdaların güvenli, hijyenik ortamda hazırlanması gereklidir. Bunun için ilk yapı...
Su Kaçak Bulma
Su Kaçak Bulma Hizmetleri Ankara Su Kaçak Bulma çalışmaları nasıl yapılır? Bu işlemler yapılırken k...
Petek temizleme nasıl yapılır? Temizleme yöntemleri
Kirlilikten kaynaklanan tıkanıklık, kombinin altında bulunan filtre ve kombinin devir daim pompasındaki ar...
Petek Temizlik Kampanyası nedir? – Kampanya özellikleri
Tesisat firmalarının yaptığı işler arasında; tesisat tıkanıklığını giderme, tesisat temizliği, kom...
Ankara lavabo tıkanıklığı açma, profesyonel açma
Mutfak, banyo ve tuvaletlerde bulunan lavabolar tıkandığında, günlük yaşam sekteye uğrar. Birçok işimi...