Su Kaçağı

Ankara Su Kaçağı Bulma

Ankara Su Kaçağı Bulma ekibi olarak merhabalar:) Biz kimiz, neler yaparız? Ne zamandır Su Kaçağı Bulma hizmeti veriyoruz? Bu tarz soruları sitemiz içinde bulunan yaklaşık 320 sayfa içinde bulabilirsiniz. Yaptığımız işler için ayrıca Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Arama kısmına Angora Tesisat, Ankara Tesisat Su Kaçağı Tespiti yazmanız yeterli olacaktır. Şirketimiz Ankara Çankaya Dikmen bölgesinde bulunmaktadır. Tüm ilçe ve mahallelerimize hizmet götürmekteyiz. Mobil saha ekiplerimiz, gelen çağrılara çok kısa süre içinde yanıt vermektedirler. Ortalama 30 dakika içinde yanınızdayız. Sadece Su Kaçağı bulmuyoruz. Bulduklarımızı müşterimiz isterse tamir ediyoruz. Sorunların neden kaynaklandığını net tespit ediyoruz. Kaçağı bulup tamir edip 1 ay sonra tekrar aynı sorun ile sizleri baş başa bırakmıyoruz. Herkes aynı işi yapabilir, biz net çözümler sunuyoruz. Müşterimizin mağduriyeti paradan önce gelir. Tespit işlemleri ile ilgili detaylı bir yazı yazdık. Buyrun yazımızı okuyabilirsiniz. Bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Ankara Su Kaçağı Bulma

Ankara Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma Tamir Etme

Aslında bizim işimiz tek aşamadan oluşmuyor. Sadece Su Kaçağı bulmuyoruz. Ankara Su Kaçak Tamiri hizmetleride veriyoruz. Müşteri tespit işlemleri için bir ödeme yapıyor. Kendileri dilerse bizden Tamiri hizmetide alabilir. Bu tabiki bir ücret gerektiri. Tespit ile Tamir farklı hizmet grubuna girdiği için ücret alımları da farklı olmaktadır. Aklınıza Ankara Su Kaçağı Tamiri Fiyatları ne kadardır diye soru gelebilir. Bunu önceden söylemek daha doğrusu net söylemek pek doğru olmaz. Nedeni; her tamir işlemleri farklı bir yöntem araç gerektirebilir. Her tamir aynı zaman diliminde olmaz. Bazen günler bazen dakikalar sürebilir. Fiyatları etkileyende unsurlar bunlardır. Aslında firma tercihinde bu kıssası dikkate almanızı öneririz. Her tespit işlemi yapan şirket tamir işlemleri hizmeti vermeyebilir. Gerek personel, gerek tecrübe eksikliğinden olabilir. Şükürler olsun ki, şirketimiz 2 konu alanında uzmanlaşmış kadroya sahiptir. Bu 2 güçlü yönümüz; müşterilerimizi tek yer ile muhattap etmemizi sağlamaktadır. Dışarıdan sadece tamir işlemleri için gelen kişi ya da şirketler yüksek ücretlerde isteyebilir. Biz daha uygun Su Kaçağı Tamir Ücretleri ile hizmet vermekteyiz. (Water Leak Detection and Repair)

Su Kaçağı Belirtileri

Su Kaçağı bazen hemen kendini belli eder, bazen ise çok sinsice uzun zaman kendini belli etmez. Bazı yöntemler size yol göstersin diye başlık halinde aşağı ekliyoruz. Bu belirtiler varsa hemen Ankara Su Kaçak Tespiti Firmaları ile iletişim geçin.

  • Halının nemli olması veya renginin solması (özellikle banyo, çamaşırhane ve mutfakların yakınında).
  • Duvarlarda renk değişikliği veya tavanlarda garip izler. (Sarımtırak renkler)
  • Nemli ve misk kokular. (Nem, Rutubet)
  • Her yerde su izleri (tavanlardaki aydınlatma armatürleri dahil).
  • Boyaların kapmak üzere şişkinlik yapmış olması.
  • Musluktan suların basınç olmadan akması. 
  • Parkelerin yukarı doğru şişmesi
  • Tüm musluklar kapalı olmasına rağmen su sayasının dönmesi
  • Duvarlardan ince küçük fısıltı şeklinde ses gelmesi (Fıııııssssssss)

İşte bu belirtileri sizler takip edip, sorunu bulabileceğiniz belirtilerdir. Bazen bu durumlardan bir tanesi ile karşılaşsak bile durumu ciddiye almayız. Önemsemeyiz. Oysa bu durumlardan her biri ok önemlidir. Erken teshiş daha büyük sorunların oluşumunu engeller. Ankara Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz genellikle şu tespiti yaparlar. Oluşan sorun aylar önce başlamış. Yani aslında bu durumlar kendini belli etmiş ama müşterimiz çok endişelenmemiş. Bazen komple boya, bazen parkeleri yenilemek vs. gibi durumlara yol açar.

Su Kaçağı

Su Kaçağı

Su Kaçağı Önlemleri

Aslında Su Kaçağı aniden ortaya çıkabilen bir sorundur. Ama bazen kendimizinde göz ardı etti sebeplerden dolayı ortaya çıkar. Örneğin bir ev satın aldınız, yaklaşık 20 25 yıl önce yapılmış olsun. Siz evi satın aldığınızda yüzeysel bakarsınız. Aslında araba motoru gibidir evin tesisatları. Bunları hiç aklımıza gelmez. Çoğu kimse evini komple yaptırır. Mutfak dolaplarını, parkelerini, kapılarını vs. Ancak su tesisatlarını yenilemek pek akla gelmez. Oysa 20 25 yaşında ki bir evin tesisatları gözden geçmesi gerekir. Eskiden demir borular kullanılırdı. Bu borular plastik borulara göre (Pimaş) daha az ömürlü ve sağlıksızdır. Evin içine oturuma başlamadan bu eski boruları (Sorun olmasa dahi, kaçak olmasa dahi) değiştirmek aslında sizleri daha büyük sorunlardan kurtarır. Düşünsenize; evinizi aldınız bir sürü masraf yapıp oturmaya başladınız. Bir bayram günü ailenizin yanına gittiniz. Döndüğünüzde günlerce renk konusunda karar veremediğiniz, bir kere olsun iyisi olsun diye onca para verdiğiniz parkeleriniz şişmiş ve su içinde yüzüyor. Çok kötü, gerçekten çok kötü. İşte bu nedenle Ankara Su Kaçağı Bulma Firmaları ile tanışmak istemiyorsanız tesisatlarınızı gözden geçirmeniz gerekir. Bizden şimdilik bu kadar:) Yine başka yazılarımızda sizlerin aklında bulunan soruları gidermek için, farklı bir konu ile karşınızda olacağız.

Bizi aramak isterseniz bize çağrı merkezimizden ya da sitemiz üzerinden form doldurarak ulaşabilirsiniz. Sorularınız varsa sorabilirsiniz. Kaçak Su Tespiti ihtiyacınız hiç olmasın deriz ama:)) Ara da olsun.

Benzer Yazılarımız

Tuvalet banyo kokusu nasıl giderilir
Banyo alanlarında kullanılan alafranga tuvaletlerin aslında nasıl kullanılacağını biliyor musunuz. Sıkl...
Lağım Açma Konusunda Detay Bilgiler – Lağım açma ile ilgili herşey
Tüm yerleşim yerlerinde, tesisat sistemleri sayesinde giderlerin izlediği kanallar vardır. Bu kanallar ile g...
Kombi su basıncı nasıl artırılır? – Basınç artırma yolları
Kombi, ısınmanın en kolay yoludur. Kombi gerektiği gibi kullanıldığında hem doğalgaz tasarrufu sağlan...
Evde su kaçağı nasıl bulunur? Su kaçağı tespiti
Türkiye’deki binaların daha çok eski olması nedeniyle tesisatta sorunlar yaşanmakta ve su kaçağı sorun...
Kırmadan Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır?
Noktasal Kırmadan Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır? Noktasal Kırmadan Tıkanıklık Açma işleml...
Kaçak Su Bulma Servisi
Kaçak Su Bulma Servisi (Firmaları) Eskiden duvarlarda su kaçaklarını tespit etmek için tek çağre kazı y...