Petek temizleme hizmetin başarısı

Ben emekli bir adamım. Maddi geçimsizlik nedeniyle sorunlarım varken kombinin ısıtmadığı halde faturanın çok fazla gelmesi var olan stresimi artırdı. Kombinin altındaki devir daim pompasını kontrol ettim, peteklerin suyunu aldım. Ne yaptıysam sonuç alamadım. O sırada komşu uğradı. Meğer o da aynı sorunu yaşadığında Angora Tesisat ile tanışmış. Hemen aradım. Çok ilgili davrandılar. Çıkan toza da kullandıkları cihazın performansına da şaşkınlıkla bakakaldım. Üstelik makul bir ücret ödedim. Teşekkürler Angora ekibi.                                                                                                                                                             Sabri G.

Eşim yeni doğum yaptı ve bebeğimiz on beş gün yoğun bakım süresinin sonunda evimize geldiğinde kombinin ısıtmaması büyük aksilikti. Eşim lohusa olduğu için hassas. Bebeğimizin üşüyeceği konusunda endişeleniyorduk. Kombiye en yakın petek dışında hiçbir petek ısıtmıyordu. Ben de tesisattan anlamam. İnternette araştırma yaptım ve Angora Tesisat ile karşılaştım. Temizlik yapılması gerekliymiş. Peteğin içinden çamur gibi su çıktı. Üstelik ekip hem sıcakkanlı, güler yüzlü hem de deneyimli. Eşim de rahatladı. Angora ekibine minnettarım.

Yağız Z.

Kombi ısıtmıyor, ne yapacağımı şaşırmış çözüm yolu bulmaya çalışıyordum. Kombiyi kurcaladım ama daha çok zarar vermek istemedim. Mahallede tanıdık tesisatçı var dediler. Kimyasalı almış eline ne cihaz ne başka bir şey var. Petek ısınma sorunu düzelmediği gibi verdiğim para boşa gitti. İş başa düştü diye düşünüp kendim araştırıp Angora Tesisat ile anlaştım. Ekiple kısa sohbetimiz oldu. Sorun yaşamış olmama şükredecek kadar sevdim kendilerini. Cihazları da kendileri de mükemmel iş çıkardılar.

Musa Anıl M.

Petek temizleme yorumları cihazların kalitesi ile ekibimizin deneyimini birleştirerek sonuç odaklı çalıştığımızı gösteriyor.

Isınma problemimiz için Angora Tesisattan yardım istediğimde petek temizleme işlemi gerekli olduğunu söylediler. Bir peteğin içi ne kadar kirli olabilir ki diye düşündüm. Ancak çıkan simsiyah, çamur gibi suyu görünce öğrendim ki olabilirmiş. Cihazlarla yapılan temizlik sonrasında doğalgaz faturasından karım oldu ve aldıkları bedeli karşıladı. Kaliteli hizmetiniz için teşekkürler Angora Tesisat.

Ali Rıza Ç.

Ben tam zamanlı çalışıyorum. Eşim şehir dışında çalışıyor. Çocuğumla evde yalnızım. Çocuk sürekli battaniye ile dolaşıyor. Ben de anlayamadım sorunun neden kaynaklandığını. Bu işlerden anlayan tanıdığım da yok. İnternette Ankara ilinde olup da olumlu yorumlar yapılmış tesisat firması Angora Tesisatı buldum. Neyse ki sorunu çok iyi cihazlarla çözdüler. Isınma sorunu çözülmesi kadar evin inşaat alanına dönememesine şaşırdım. Angora Tesisata minnettarım.

Burçin A.

Ben avukatım. Büro olarak kullandığım dairede kombi ısıtmıyordu. Müvekkillerimin üşümesini asla istemem. Sekreterim de izinliydi. Yoğun tempomun arasında tesisatçı ararken bir müvekkilim evinin yakınındaki Angora Tesisattan bahsetti. Aradım, durumu ilettim. Kullandıkları cihazlar bu iş için özel üretilmiş, ithal cihazlarmış. Artık ısınma sorunum yok. 6 ayda bir Angora Tesisattan petek temizliği hizmeti almaya karar verdim. Teşekkürler Angora.

Kübra Yıldız Ç.

Petek temizleme yorumları sektörde doğru ilerlediğimizin göstergesidir.

Evimizin ısınmamasını çok büyük olmasına bağlıyorduk. Ancak eşim kontrol etmiş petekleri. Banyo peteklerinin alt kısmı ılıkmış. Evde hastamız da var. Angora Tesisattan yardım aldık. Rothenberg marka bir cihaz varmış ellerinde. Cihazla öyle iyi temizlik yaptılar ki aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler.

Nazan E.

Petek temizliği sorunu için bir tesisatçıdan yardım istedim. Sorunu çözmedikleri gibi kombi bozuk dediler ve ortalığı pisletip gittiler. Kombi yetkili servisi kombide sorun olmadığını söyledi. Tesisatçıyı tekrar aradım. Ücret iadesi için söz verdikleri halde iade yapılmadı. Neyse ki internette bulduğum başka tesisatçı Angora Tesisat hem beni sakinleştirdi hem sorunumu süper teknolojik cihazlarla çözdü. Ortalık da kirlenmedi. Angora Tesisata minnettarım.

Hakan B.

Angora Tesisat olarak petek temizleme yorumları sayesinde motive oluyor ve müşteri taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. Sizin de profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa /iletisim/ adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılarımız

Robotla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
Robot tabiri, günümüzde gelişmiş teknolojiye sahip cihazlar için kullanılıyor. Tesisat dünyasında da a...
Kırmadan tıkanıklık açma işlemi – Tıkanıklık açan cihazlar
Tıkanıklık açma işlemi artık eskisi gibi kırma ya da dökme olmadan yapılabiliyor. Günümüzde tesisat ...
Merkezi sistem kalorifer peteği ısınmıyor
Soğuk hava koşullarının hakim olduğu kış aylarında insanlar, herhangi bir iç mekana girerek ısınmak i...
Lavabo gider tıkanıklığı – Lavabo tıkandı su gitmiyor
Mutfak ve banyo alanında bulunan lavabolarda sıklıkla tıkanıklıklar yaşanır. Genelde lavaboya atılmamas...
Kalorifer Petek Temizliği Neden Yapılmalıdır?
Evlerin ve işyerlerinin ısınmasında günümüzde büyük katkıları olan petekler, düzenli olarak temizlen...
Yeni Peteklerin Altı Isınmıyor – Petek altı neden ısınmaz?
Peteklerin ısınmaması ya da etkili bir ısıtma sağlamaması durumu kombi tesisatında bir sorun olduğunun ...