Koku Tespiti Ankara

Koku Tespiti Ankara

Ev ya da iş yerinde oluşan kötü kokular can sıkar. Şirketimizin uzmanlığı; Koku Tespiti Ankara hizmetleridir. Canınız sıkılmasın. Çözümsüz sanmayın. Tüm kötü kokuların kaynağını gelişmiş cihazlar ve yeni nesil yöntemler ile tespit ediyoruz. Sorunlarınızı kalıcı olarak yok ediyoruz. Peki bu kötü kokular evinizde neden olur? Bu sorulara yanıt arayalım şimdi. Hepimizin başına en az bir kere gelmiştir değil mi?  Yağmurlu bir havada, sabah uyanırsınız ya da yağmurlu bir günde koştur koştur eve gelirsiniz ve eviniz çok kötü koktuğunu anlarsınız. Yağmur yağdığında eviniz taze, temiz, doğal bir koku yerine lağım gibi kokar. Bir nedenden dolayı, eviniz size kanalizasyonun kokusu gibi gelir. Peki neler oluyor? Eviniz neden lağım gibi kokuyor? Aşağıda olası nedenleri, çözümlerinin ipuçlarını size iletelim o halde. Kanalizasyon kokusunun ilk ve en yaygın nedeni kanalizasyon sistemindeki bakteri ve çürüyen atıklardır. Çoğu kanalizasyonun bileşimi, son derece kötü bir koku üretebilen nem, insan atığı ve drenaj karışımıdır. Gaz çıkışı aslında toksik olabilir, bu nedenle kanalizasyon sistemleri, gaz kaçışını kesmek için kanalizasyon kapanları ile tasarlanmıştır. Konut tuvaletlerinin sistemlerinde suyun biriktiği ve kanalizasyon gazları ile eviniz arasında bir bariyer oluşturan U şeklinde bir kanalizasyon kapanı vardır. Tuzak, kanalizasyon tapalarıyla düzgün bir şekilde kapatılmazsa veya tapalar gevşerse, sonuç kaçınılmaz olarak sızan kanalizasyon gazı olacaktır – veya başka bir deyişle, korkunç keskin bir koku oluşumu kaçınılmaz olacaktır.

Koku Tespiti Ankara

Koku Tespiti Ankara

Koku Tespiti Ankara Sorunları

Koku Tespiti Ankara hizmeti alımında aşağıdaki olası nedenlerden biri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çatlaklamış Gider Boruları: Bozulmuş, kırılmış veya çatlamış borular , kanalizasyon gazının içlerinden evinize kaçmasına izin verebilir.

Gider Boru Sızıntıları: Yanlış yerleştirilmiş borular veya havalandırmalar, sıhhi tesisat sisteminizde sızıntılara neden olabilir ve bu da kanalizasyon gazının evinizin içine kaçmasına neden olabilir. Benzer şekilde, havalandırma delikleri bir pencereye veya hava girişine çok yakın kurulursa kanalizasyon gazı da evinize sızabilir. Bazı durumlarda, yakındaki septik sistemlerden gelen sızıntılar, temeldeki çatlaklardan evinize girebilir.

Tıkalı Tuvalet ve Banyo Giderler: Tahliyeler, zehirli atıkların septik sistem yoluyla taşınmasından sorumludur. Tıkanmış giderlerin en yaygın nedeni, dökülmemesi veya boşaltılmaması gereken öğelerin neden olduğu kanalizasyon yedeklemesidir. Eğer ele alınmazsa, tıkanıklık ayrışmaya devam edebilir ve evinizde son derece kötü bir koku üretebilir. Gevşek tuvaletler: Kanalizasyon hatlarına sıkıca takılmayan tuvaletler evinizde gaz sızıntısına neden olabilir.

Koku Tespiti Nasıl Yapılır

Koku Tespiti Nasıl Yapılır

Koku Tespiti Ankara Fiyatları

Şirketimiz Koku Tespiti Ankara konusunda uzmanlaşmış kurumsal bir şirkettir. Bu nedenle işinde uzman Firmaları tercih etmeniz kalıcı çözümler için çok önemlidir. Evinizde veya ofisinizde lağım kokusu olduğunu düşünüyorsanız hemen bir profesyonel şirket çağırmanız işlemlerin sorunsuz ilerlemesi için önemlidir. Bu kötü kokuların ortadan kaldırılması ertelenmeyecek bir durumdur. Sağlık açısından da önemlidir. Koku Tespiti işlemlerini her firma yapmaz. Konusunda uzman bir şirket bulmanız zordur. Biz, tespitlerimizi yeni nesil modern cihazlar ile gerçekleştiriyoruz. Günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılarımız

Yaşamkent Su Kaçak Tespiti
Yaşamkent Su Kaçak Tespiti Çayyolu bölgesinde bulunan Yaşamkent Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz, gelen çağr...
Petek temizleme ankara fiyat hakkında bilgiler
Petek temizliği düzenli olarak yapılmadığında, hem ısınma problemleri yaşarsınız hem de daha fazla ma...
Ankara Su Tesisatı Onarımı
Ankara Su Tesisatı Onarımı (Angora Tesisat) Ankara gibi büyük ve yoğun nüfusa sahip bir şehirde, su tesi...
Robotla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
Robot tabiri, günümüzde gelişmiş teknolojiye sahip cihazlar için kullanılıyor. Tesisat dünyasında da a...
Petekleri Sökmeden Temizleme mümkün mü?
Petekleri sökmeden temizleme işlemini, bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız. Radyatörlerin sök...
Su Arıza Tespiti
Su Arıza Tespiti Ankara Su Tesisat borularında oluşan en ufak bir kaçak evinize ya da iş yerinize zarar ver...