Yaşamkent Su Kaçak Tespiti

Yaşamkent Su Kaçak Tespiti

Çayyolu bölgesinde bulunan Yaşamkent Su Kaçak Tespiti ekiplerimiz, gelen çağrıları anlık olarak değerlendirir. Biliriz ki su sızıntılarının ne zaman meydana çıkacağı belli olmaz. Ama önceden bazı durumlar su kaçak durumu olduğunu belli eder. Tabii çoğumuz bu durumları bilmediği için kontrol etmek aklımıza gelmez. En basit kontrol yöntemi su kaçağını kontrol etmektir. Ev ya da iş yerinde bulunan tüm su vanalarını kapatabilirisiniz. Sonra su sayacına bakarsınız. Eğer su saati dönmüyorsa ya da dijital ise tüketim düşmüyorsa sorun yoktur. İçiniz rahat olabilir. Ancak, tam aksi bir durum varsa saat hareket ediyorsa bir sızıntı olduğunu anlayabilirsiniz. Bu durumda sorunun kaynağını sizlerin tespit etmesi neredeyse imkansızdır. Duvarlarda ya da zeminde bir belirti yoksa tek çağre bir usta çağırmaktır. Cihazlı su kaçak ustası sızıntının kaynağını noktasal olarak tespit eder. Bu neden önemli? Evinizde herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmayacaktır. Ayrıca oldukça kısa bir süre içinde bu tespiti yapacaktır. Zaman kazancınızda olacak.

Yaşamkent Su Kaçak Tespiti

Yaşamkent Su Kaçak Tespiti

Yaşamkent Su Kaçak Tespiti Firmaları

Tecrübelerimiz, uygun ekipman ile su kaçağına neden olan sorunların ortaya çıktığını veya nereden geldiğini açıklayabilir ve uygun çözümleri önerebiliriz. Yaşamkent Su Kaçak Tespiti ekipleri ile çalışmaktan mutlu olacağınızı iddaa edemeyiz. Her firmanın duvarlarda ya da zeminlerde su sızıntılarını bulma yöntemleri farklı olabilir. Biz modern teknikler kullanıyoruz. Bir boru kırıldığında, ilk şok genellikle büyüktür. Çünkü bir su sızıntısının yol açabileceği zarar küçümsenmemelidir. Su ve nem kaybı yapı malzemelerini maaf eder. Su Sızıntı Tespiti ile sorunlu boruların yeri belirlenir. Sızıntıları geleneksel şekilde tespit etmeye çalışmak, aradığınız sorunu bulmanız uzun sürer. Binadaki nemin nereden geldiği sızıntının nerede olabileceği çoğu zaman bilinmez. Sorun su borularında olabilir. Binaların yalıtımında kaçak olabilir. Zaman kaybına ek olarak, gereksiz alanlar gereksiz yere kazılır. Bu maliyeti artırır. Sızıntı tespiti kolay tahribatsız olmalıdır. Modern tekniklerle büyük maliyetlerden kurtulmak mümkün. Sızıntı bulunduğunda, tamir için nokta atışı yapıyoruz. Bu, hasarın boyutunu ve dolayısıyla maliyeti en aza indirir.

Ankara Yaşamkent Su Kaçak Tespiti

Yaşamkent Su Kaçak Tespiti yapmak için, olayın nedenini ve olayın tam yerini bilmek önemlidir. Boru, ısıtma veya kanalizasyon sistemlerindeki gizli sızıntıları tespit etmek, gerekli su sızıntı tespit ekipmanı ve gizli tesisat sızıntılarını bulma konusunda uzmanlığı olmayan bir tesisatçı için kolay bir iş değildir. Termal kamera ile kaçak tespiti yapmak çok önemlidir. Ayrıca su kaçağını tespit etmek pahalı bir hizmet değildir. Şirketimiz uzun yıllardır 250 Tl almaktadır. Firmamız termal kontrol, su temini, kanalizasyon, ev ve bina cepheleri, çatılar, balkonlar ve teraslar, kızılötesi kameralı termal cihaz yöntemi ve sızıntıları tespit etmek için diğer cihazlar konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Termal cihazlar, son zamanlarda çok etkili, gizli sızıntıların, dış boruların, sıhhi tesisatların, menfezlerin, oluklar, buhar sistemlerinin sızıntılarının veya çatı, cephe, teras ve balkonlardaki sızıntıların araştırılması ve tespiti için yaygın bir yöntemdir. Ankara merkezli şirketimiz tüm ilçelere aynı gün hizmet vermektedir. bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 

Benzer Yazılarımız

Jeotermal boru kalite sorunları neye göre belirlenir?
Jeotermal boru kalite sorunları, ısı yalıtımı sağlamak isteyen kişilerin dikkat etmesi  gereken bir kon...
Acil Su Kaçağı
Acil Su Kaçağı (Tespiti) Tüm yapılarda kullanılan su tesisat düzeni belli dönemlerde bakıma ihtiyaç du...
Yangın hidrant kaçağı nedir, ne işe yarar?
Toplu yaşamın kurulu olduğu her yerleşim yerinde ve hatta doğal ortamlarda dahi yangın çıkma tehlikesi b...
Banyodan Gelen Kötü Kokular
Banyodan Gelen Kötü Kokular Çözümleri Banyodan Gelen Kötü Kokular aldığınızda canınız sıkılır. B...
Duvardaki Nemin Nedenleri
Duvardaki Nemin Nedenleri Şehirleşmenin başlaması ile ortaya çıkan yeni sorunlar olmuştur. Bunların en ...
Pursaklar Su Kaçağı Bulma
Pursaklar Su Kaçağı Bulma-Tespiti Ankara da kuruluna şirketimiz, Pursaklar Su Kaçağı Bulma konusunda oldu...