Kaçak Su Tespiti Ankara

Kaçak Su Tespiti Ankara

Ankara da birçok firma Kaçak Su Tespiti Ankara hizmeti verebilir. Tabii, herkesin tecrübesi farklılıklar gösterebilir. Şirketimiz Cihazla (Termal Kamera) ile su kaçaklarını tespit etmektedir. Cihaz tek başına yeterli değildir bunun altını çizmek isteriz. Eğer usta tecrübeli değilse, cihaz pek işe yaramaz. Cihaz ustaya yol gösterir. Gömülü bir boru su sızıntısı ile uğraşmak oldukça ciddi bir sorundur. Sızıntı borulara gömülü olduğu için kişiler hemen fark edemez. Bu da ağır su hasarına yol açabilmektedir. Su kaçaklarını Bulma konusunda uzman olan firmamız ile özel ve profesyonel müşterilerimiz kusursuz hizmetlerimizden faydalanabileceklerdir. Su Tesisatçısı ekibimiz, duvara ya da zemine gömülü borulardan su sızıntılarını kalite standartlarına uygun olarak tespit edebilecek tüm becerilere sahiptir. Bunun için tesisatçılarımız duruma uygun son teknoloji ekipmanlar kullanır. Bu teknikler ile sorunların kısa zamanda çözüme kavuşması sağlanmış olur. Üstelik tüm alanı kırmadan dökmeden. Noktasal olarak kaçak tespit edilir, sadece su kaçağının çevresi kırılır ve tamir edilir sonrasında.

Kaçak Su Tespiti Ankara

Kaçak Su Tespiti Ankara

Kaçak Su Tespiti Ankara Fiyatları

Su sızıntılarını tahribatsız yöntemlerle bulma, araştırma ve tespit etme konusunda uzmanlaşmıştır. Üstelik Kaçak Su Tespiti Ankara hizmetlerini fiyatları uygun olacak şekilde. Uzmanlığımız sayesinde sızıntının yeri ve kaynağı tam olarak belirlenir. İşlemleri tahribatsız olan belirli cihazları kullanarak su sızıntısının kaynağını buluyoruz. Bilgi birikimi ve en yeni nesil profesyonel ekipmanlarla donatılmış olarak, hem iç hem de dış mekanlarda yer altı veya gömme su temini ve tahliye borularındaki sızıntıları tespit ediyoruz. Ayrıca son teknoloji tahribatsız işlemlerle çatı terası / düz çatı sızmalarını da buluyoruz. Bizimle çalışın, bilgi birikiminden ve garantili sonuçlardan yararlanın. Şirketimiz; kırmadan su kaçağı tespiti alanında uzmanlaşmıştır. Diğer işletmelerin başarısız olduğu yerlerde başarılı olmak için kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti alanında en gelişmiş ekipmanlarla müdahaleler gerçekleştirilir.

Kaçak Su Tespiti Fiyatları

Kaçak Su Tespiti Fiyatları

Kaçak Tespit Tekniklerimiz;

  • Ultrason algılama
  • Gömülü boru hatlarında sızıntı tespiti için izleme gazı
  • Video incelemesi
  • Nem dedektörü
  • Sızıntının kaynağını tespit etmek için florcein boyası
  • Döşeme altındaki sıcak su şebekelerinde sızıntıları tespit etmek için termal kameralar

Kaçak Su Tespiti Hizmetini Ne Zaman Almalıyım?

Kaçak Su Tespiti Ankara hizmeti ne zaman almanız gerektiğine dair bazı bilgiler;

Öncelikle su tüketen tüm muslukları ve cihazları kapatmayı unutmayın. Su sayacınız hızlı çalışıyorsa kaçak var demektir. Ayrıca başka bir test yapabilirsiniz: Yatmadan önce tüm su girişlerini kapattıktan sonra su sayacı okumalarını okuyun. Rakamlar sabah aynıysa, o zaman bir sızıntınız yok. Sızıntınız varsa sayacınızdaki numaralardan tespit edilebilir. Görünen bir su tesisatında sızıntı olduğundan şüpheleniyorsanız, su hattının üzerinden emici kağıt geçirmeniz yeterlidir.

Klozetinizde sızıntı olup olmadığını anlamak için şüphelendiğiniz yere emici kağıt koyun: Kağıt su çekiyorsa sızıntı var demektir.

Uyarılar

  • Musluklarınızı, tesisatlarınızın contalarını ve ev aletlerinizin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmeyi unutmayınız.
  • Sızıntıyı tespit edemiyorsanız , örneğin bir duvarda veya gömülü bir boruda ise, profesyonel bir tesisatçı çağırın!
  • Sızıntınız görünüyorsa, genel su kaynağınızı hızla kapatın. Kapatma vananızı ya bir lavabonun altında ya da bir su özelliğinde ya da dubleks bir evde yaşıyorsanız zemin katta bulacaksınız. Bahçeniz varsa ana kesme vananız su sayacında olabilir.
  • Sızıntı önemliyse, kazaları önlemek için elektriği olabildiğince çabuk kesmeyi unutmayın.

 

 

 

Benzer Yazılarımız

Mutlukent Su Kaçak Tespiti
Mutlukent Su Kaçak Tespiti (Angora Tesisat) Firmamız, su kaçaklarının tespit edilmesi ve onarılması konus...
Ankara Su Kaçağı Ustası
Ankara Su Kaçağı Ustası (0531 981 58 77) Ankara Su Kaçağı Ustası – Profesyonel Su Tesisat Personel...
Su kaçağı tespit nedir? – Kaçak tespiti işlemleri
Otel ve büyük iş merkezleri gibi alanlarda su kaçağı tespit işlemleri, binalara oranla oldukça zordur. B...
Su Tesisat Kaçağı Ankara
Su Tesisat Kaçağı Ankara (Noktasal Tespit) Su Tesisat Kaçağı Ankara da nasıl yapılır öncelikle bunu il...
Etimesgut Su Kaçağı Tespiti
Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Sincan bölgesinde faliyet gösteren Etimesgut Su Kaçağı Tespiti firmamız; t...
Sıcak su tesisatı – Tesisat hakkında bilgiler
Tesisat, herhangi bir sistem olan sıvıların geçtiği geniş bir uygulama yelpazesini barındıran ısıtma, ...