Su Tesisat Kaçağı Ankara

Su Tesisat Kaçağı Ankara (Noktasal Tespit)

Su Tesisat Kaçağı Ankara da nasıl yapılır öncelikle bunu iletelim. Bilgileri net anlamanız için belli başlı terimlerin ne demek olduğunu belirtelim.

Sıhhi Tesisat Nedir?

Bir evin, işyerinin veya apartmanın sıhhi tesisatı, basınçlı su tedarik borularından oluşur. Kurşun borular neredeyse kullanılmasa da, çelik borular, bakır borular, mekanik sıhhi tesisat armatürleri ile birleştirilmiş veya kaynaklı yaygın olarak kullanılmaktadır.

Metal boruların yerini büyük ölçüde polietilen borular (PER) (Plastik) veya çok katmanlı borular almıştır. Su hacmine göre farklı kesitlerdeki PVC borular ile atık suların iç tesisat seviyesinde tahliyesi sağlanmaktadır.

Bir su sızıntısı herhangi bir evde ciddi hasarlara neden olabilir. Rutubet ve küf oluşumu, pas izleri, tavanda lekeler, kötü koku gibi belirtiler ile kendini belli edebilir. Aylık gelen yüksek faturaların nedeni büyük ihtimalle su sızıntısıdır. Şirketimiz Ankarada su kaçağı tespiti ve tamiri işini göz önünde bulundurarak bu tür durumlar için tercih edebileceğiniz bir firmadır.

Su Tesisat Kaçağı Ankara

Su Tesisat Kaçağı Ankara

Su Tesisat Kaçağı Ankara

Genel olarak, görünmez bir su sızıntısının olduğunu gösteren belirli işaretler vardır. Örnek vermek gerekirse; üst kattaki komşunuzun banyosunun hemen altında bulunan tavanın nemini mutlaka sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Bizim gibi kurumsal ve çalışma ruhsatlı su tesisat tamiri yapan usta da gerekli önlemleri almanızı tavsiye eder. Aynı zamanda ara ara su saatinizi de kontrol etmenizi tavsiye edebilir. Abartlılı bir durum olduğunda destek isteyebilirsiniz.

Görünmez bir sızıntı durumunda, sayacınız aracılığıyla hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz. Yani siz yokken hiç su kullanmadığınız halde çalışmaya devam ediyorsa evin herhangi bir yerinde su kaçak durumu olabilir. Su Sızıntısı ile karşı karşıyasınız demektir.

Ayrıca, su sızıntısı kusurlu bir contayla ilgiliyse, işin uzmanı için bu durum oldukça basittir. Tamiri hiç zor değildir. Tabii tecrübeli bir usta için.

İşte burada sizlere de önemli işler düşüyor. Evinize çağıracağınız Su Kaçak Tespiti Ustasını iyi seçmelisiniz. Deneyim ve tecrübesi sizlerin sorunlarının çözülmesinde önemli rol oynayacaktır.

Su Tesisat Borusunda Su Kaçağı Bulma

Su Tesisat Kaçağı Ankara Firmaları; su kaçaklarını Termal Kamera kullanarak bulurlar. Bu sayede evinize zarar veremeden bulup sonrasında tamir işlemlerinin yapılması sağlanır. Sadece su kaçağını tespit etmiyoruz. Dilerseniz tamiri içinde destek oluyoruz.

Ancak bu durumda biraz netleştirilmesi gereken detaylar var. Bazı müşterileri tamiri işlemlerinin tespit ücreti içinde olduğunu düşünüyorlar. Bu durum böyle değildir. Nasıl olduğunuz aktaralım.

Tespit Ücreti Neyi Kapsar

  1. Termal Kamera Cihazla Su Kaçağı Bulma
  2. Akustik Cihazla Su Kaçak Tespiti

Tespiti Ücretinin Dışındaki Fiyatlar

  • Patlak Su Borusu Tamiri
  • Duvar Tamiri
  • Fayans Tamiri
  • Lavabo Küvet Tamiri

Biz Kimiz

Su Tesisat sorunlarında, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve projeniz boyunca size destek olabiliriz. Rutin görevler, onarımlar veya kurulumlar için olsun, su sıhhi tesisatta en iyi ustaları işe alıyoruz. Mülkünüze saygı duyacağız. Temiz ve düzenli bir iş yapmak için çaba göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

 

 

 

Benzer Yazılarımız

Makine ile Tıkalı Boru Açan Usta Neden Önemlidir?
Günümüzde usta kavramı, önemini her geçen gün daha da fazla göstermektedir. Tesisat sektöründe durum d...
Kameralı Su Kaçağı Tespiti Ankara
Kameralı Su Kaçağı Tespiti Ankara Birçoğumuzun karşılaştığı durumdur Evde Su Kaçağı sorunu. Özel...
Logar Açma İşlemi Nedir? Nerelerde Uygulanır?
Ülkemizde logar açma işlemi her şehirde ihtiyaç duyulan ve uygulanan bir işlemdir. Yaşanılan bölgenin n...
Fayanslarda Su Sızıntısı-  Binalarda Su Yalıtımı
Fayanslarda su sızıntısı olması sık karşılaşılan ve can sıkıcı olan bir durumdur. Halıların sız...
Kombi su basıncı nasıl artırılır? – Basınç artırma yolları
Kombi, ısınmanın en kolay yoludur. Kombi gerektiği gibi kullanıldığında hem doğalgaz tasarrufu sağlan...
Çayyolu Su Kaçak Tespiti
Çayyolu Su Kaçak Tespiti Fiyatları Çayyolu Su Kaçak Tespiti için arama yaptınız. Öncelik Fiyatları sor...