Su Tesisat Kaçağı Ankara

Su Tesisat Kaçağı Ankara (Noktasal Tespit)

Su Tesisat Kaçağı Ankara da nasıl yapılır öncelikle bunu iletelim. Bilgileri net anlamanız için belli başlı terimlerin ne demek olduğunu belirtelim.

Sıhhi Tesisat Nedir?

Bir evin, işyerinin veya apartmanın sıhhi tesisatı, basınçlı su tedarik borularından oluşur. Kurşun borular neredeyse kullanılmasa da, çelik borular, bakır borular, mekanik sıhhi tesisat armatürleri ile birleştirilmiş veya kaynaklı yaygın olarak kullanılmaktadır.

Metal boruların yerini büyük ölçüde polietilen borular (PER) (Plastik) veya çok katmanlı borular almıştır. Su hacmine göre farklı kesitlerdeki PVC borular ile atık suların iç tesisat seviyesinde tahliyesi sağlanmaktadır.

Bir su sızıntısı herhangi bir evde ciddi hasarlara neden olabilir. Rutubet ve küf oluşumu, pas izleri, tavanda lekeler, kötü koku gibi belirtiler ile kendini belli edebilir. Aylık gelen yüksek faturaların nedeni büyük ihtimalle su sızıntısıdır. Şirketimiz Ankarada su kaçağı tespiti ve tamiri işini göz önünde bulundurarak bu tür durumlar için tercih edebileceğiniz bir firmadır.

Su Tesisat Kaçağı Ankara

Su Tesisat Kaçağı Ankara

Su Tesisat Kaçağı Ankara

Genel olarak, görünmez bir su sızıntısının olduğunu gösteren belirli işaretler vardır. Örnek vermek gerekirse; üst kattaki komşunuzun banyosunun hemen altında bulunan tavanın nemini mutlaka sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Bizim gibi kurumsal ve çalışma ruhsatlı su tesisat tamiri yapan usta da gerekli önlemleri almanızı tavsiye eder. Aynı zamanda ara ara su saatinizi de kontrol etmenizi tavsiye edebilir. Abartlılı bir durum olduğunda destek isteyebilirsiniz.

Görünmez bir sızıntı durumunda, sayacınız aracılığıyla hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz. Yani siz yokken hiç su kullanmadığınız halde çalışmaya devam ediyorsa evin herhangi bir yerinde su kaçak durumu olabilir. Su Sızıntısı ile karşı karşıyasınız demektir.

Ayrıca, su sızıntısı kusurlu bir contayla ilgiliyse, işin uzmanı için bu durum oldukça basittir. Tamiri hiç zor değildir. Tabii tecrübeli bir usta için.

İşte burada sizlere de önemli işler düşüyor. Evinize çağıracağınız Su Kaçak Tespiti Ustasını iyi seçmelisiniz. Deneyim ve tecrübesi sizlerin sorunlarının çözülmesinde önemli rol oynayacaktır.

Su Tesisat Borusunda Su Kaçağı Bulma

Su Tesisat Kaçağı Ankara Firmaları; su kaçaklarını Termal Kamera kullanarak bulurlar. Bu sayede evinize zarar veremeden bulup sonrasında tamir işlemlerinin yapılması sağlanır. Sadece su kaçağını tespit etmiyoruz. Dilerseniz tamiri içinde destek oluyoruz.

Ancak bu durumda biraz netleştirilmesi gereken detaylar var. Bazı müşterileri tamiri işlemlerinin tespit ücreti içinde olduğunu düşünüyorlar. Bu durum böyle değildir. Nasıl olduğunuz aktaralım.

Tespit Ücreti Neyi Kapsar

  1. Termal Kamera Cihazla Su Kaçağı Bulma
  2. Akustik Cihazla Su Kaçak Tespiti

Tespiti Ücretinin Dışındaki Fiyatlar

  • Patlak Su Borusu Tamiri
  • Duvar Tamiri
  • Fayans Tamiri
  • Lavabo Küvet Tamiri

Biz Kimiz

Su Tesisat sorunlarında, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve projeniz boyunca size destek olabiliriz. Rutin görevler, onarımlar veya kurulumlar için olsun, su sıhhi tesisatta en iyi ustaları işe alıyoruz. Mülkünüze saygı duyacağız. Temiz ve düzenli bir iş yapmak için çaba göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

 

 

 

Benzer Yazılarımız

Kanalizasyon Tamiri – Tıkanıklık ve Çözümü
Bina veya özel mülklerde parsel alanı içerisinde bulunan kanalizasyon tamiri mülk sahipleri tarafından yap...
Su sızıntısı nasıl oluşur? – Su sızıntısı nedenleri
Temiz su tesisatlarında; aşırı basınçtan dolayı, kalitesiz işçilik ve kalitesiz malzeme nedeniyle, çat...
Tesisat suyu basıncı problemi – Basınç problemi nedenleri
Kombinin verimli çalışması için göstergelerin kontrolünün yapılması önemlidir. Kombi ideal su basınc...
Tesisatlarda kötü koku nedenleri – Kötü kokular
Evin en çok kullanılan alanları; Mutfak, banyo ve tuvalet alanlarıdır. Bu alanlarda bulunan tesisatlar yoğ...
Demetevler Su Kaçağı Tespiti
Demetevler Su Kaçağı Tespiti Demetevler Su Kaçağı Tespiti yapan şirketimiz, aynı zamanda Tamiri işlemle...
Lavabo Tıkanınca Ne Yapılır- Tıkanan Gider Boruları
Sıhhi tesisat firmalarının en sık karşılaştığı yakınmalar “Sifonun çekiyorum su gitmiyor”, “La...