Kaçak Su Bulma

Kaçak Su Bulma Ankara

Ankara da evinizde ya da iş yerinizde Kaçak Su Bulma hizmeti için bizden destek isteyebilirsiniz. Cebinizin gizli düşmanıdır su kaçakları. Çoğu zaman haberiniz olmaz. Aylık su faturanız belki de otomatik ödemede. Oysa bir araştırmaya göre, ödenen faturaların %15 tüketilen su miktarı değil. Su tesisatlarından kaynaklanan su kaçakları. Çok büyük bir oran değil mi? Biz diyoruz ki; yeni aldığınız evde ya da kiraladığınız evde su kaçak kontrolu mutlaka yaptırınız. İş yerlerinde de bu hizmeti uygulayabilirsiniz. Su Kaçak Tespiti eski yöntemler ile yapılmıyor günümüze. Cihazla noktasal olarak eğer varsa su sızıntısı tespit ediliyor. İçinizin rahat olması için su kaçağını görmeyi beklemeyin bizce. Başımıza yeni gelen bir durumu paylaşmak isteriz sizlere. Bağlumda banyo ve tuvaletini fayans yaptıran bir müşterimiz bizi aradı. Gittiğimizde banyo kısmında ki duvardan hafif su kaçağı olduğunu tespit ettik. Oysa bu yer yeni yapılmıştı. Fayans yapılmadan, tüm su tesisat borularını cihaz ile kontrol edilse bu durum olmayacaktı. Aslında kimsenin aklına gelmiyor su kaçak tespiti yaptırmak.

Kaçak Su Bulma

Kaçak Su Bulma

Kaçak Su Bulma Fiyatları

Ankara da Kaçak Su Bulma Fiyatları çalışma yapılacak yere göre değişiklik gösterebilir. İsterseniz neden farklılık gösterir başlıklar halinde açıklayalım.

Bulunduğunuz Bölge

Su Kaçağının Meydana Geldiği Alan

Su Kaçak Tespiti Sonrası Tamir İşlemleri

Yer Altı Su Deposu Su Kaçak Bulma

Cihazla Tespit Yapılacak Alan

İşte bu bilgiler ile bir kıyaslama yapabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız detaylar, firmalar tarafından size verilen ücretleri belirler. Şirket olarak, Su tesisat alanında rekabetçi fiyat politikası izliyoruz. Bu sayede müşterilerimiz kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almış oluyorlar. Tercihlerinizde çalışma ruhsatlı kurumsal firmaları seçerseniz, sizlerde en uygun fiyat teklifini almış olacaksınız. Angora Tesisata Kaçak Su Bulma konusunda güvenebilirsiniz. 20 yıldır tonlarca suyun ziyan olması engellemiş bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yaptığımız işin çevreye ve doğaya katkısını bilmek bizleri daha çok çalışmaya teşvik ediyor. Gelecek su açısından çok önemli. Her bir damlanın kıymetini bilmemiz gerekiyor. Su sızıntılarını yok etmek, her bireyin görevidir.

Ankara Kaçak Su Bulma Firmaları

Ankara Kaçak Su Bulma Firmaları

Kaçak Su Bulma Süreçleri

Son bölümde Kaçak Su Bulma ile ilgili süreçlerin nasıl ilerlediğini anlatacağız. Bizi aramadan önce sizlerinde bilmesi gereken değerli bilgiler olduğunu iletmek isteriz. Su sızıntıları genellikle farkında olmadığınız için tespit edilemez. Peki nasıl anlayacağız? Tabii açıklayalım. Sızdıran bir musluğunuz olmasa bile su sızıntısı olup olmadığını öğrenmenin birçok yolu vardır. Nedir bunlar? Bakılması ve dinlenmesi gereken bazı şeyler şunlardır:

  • Su akmıyorken bile suyun aktığını duyuyorsanız, su kaçağınız olabilir.

  • Daha fazla su kullanmadığınızda bile su sayacınız değişir

  • Su faturanız aylarca artıyor

  • Üzerine hiçbir şey dökülmemesine rağmen duvarlarda veya zeminlerde ıslak alanlar var

  • Kötü kokular su sızıntısını gösterebilir

  • Beton bir zemine sahipseniz, sıcak bir alan su kaçağının işareti olabilir.

Bunların hepsi bir su sızıntısının olası işaretleridir, ancak su sızıntısı olup olmadığına da dikkatlice bakmanız gerekecektir. En etkili ve noktasal çözüm için Cihazla Su Kaçak Tespiti yapılmasıdır.

 

 

Benzer Yazılarımız

Ev Su Tesisatı Nasıl Çekilir – Tesisat nasıl döşenir
Su tesisatı döşeme işlemi ciddiye alınması gerekilen bir konudur. Peki, ev su tesisatı nasıl çekilir? G...
Havuz su kaçağı önleyici ne işe yarar?
Günümüzde yüzme sporunu profesyonel anlamda yapan insanların yanında, bu sporu hobi olarak da gerçekleşt...
Kameralı Tesisatçı Ankara
Kameralı Tesisatçı Ankara (Hizmet Detayı) Duvarda, zeminde Su Kaçağı Tespiti hizmetinde Kameralı Tesisat...
Mutfak gider açma işlemine neden gerek duyulur?
Mutfak gider açma işlemi hakkında bilgi sahibi olmak, özellikle bu alanda çok fazla vakit geçiren insanlar...
Koku Tespiti Ankara
Koku Tespiti Ankara Ev ya da iş yerinde oluşan kötü kokular can sıkar. Şirketimizin uzmanlığı; Koku Tes...
Mustafa Kemal Su Tesisatçısı
Mustafa Kemal Su Tesisatçısı (0312 479 12 06) Ankara‘da su tesisatı sorunlarıyla karşılaşmak, sık...