Kaçak Su Bulma

Kaçak Su Bulma Ankara

Ankara da evinizde ya da iş yerinizde Kaçak Su Bulma hizmeti için bizden destek isteyebilirsiniz. Cebinizin gizli düşmanıdır su kaçakları. Çoğu zaman haberiniz olmaz. Aylık su faturanız belki de otomatik ödemede. Oysa bir araştırmaya göre, ödenen faturaların %15 tüketilen su miktarı değil. Su tesisatlarından kaynaklanan su kaçakları. Çok büyük bir oran değil mi? Biz diyoruz ki; yeni aldığınız evde ya da kiraladığınız evde su kaçak kontrolu mutlaka yaptırınız. İş yerlerinde de bu hizmeti uygulayabilirsiniz. Su Kaçak Tespiti eski yöntemler ile yapılmıyor günümüze. Cihazla noktasal olarak eğer varsa su sızıntısı tespit ediliyor. İçinizin rahat olması için su kaçağını görmeyi beklemeyin bizce. Başımıza yeni gelen bir durumu paylaşmak isteriz sizlere. Bağlumda banyo ve tuvaletini fayans yaptıran bir müşterimiz bizi aradı. Gittiğimizde banyo kısmında ki duvardan hafif su kaçağı olduğunu tespit ettik. Oysa bu yer yeni yapılmıştı. Fayans yapılmadan, tüm su tesisat borularını cihaz ile kontrol edilse bu durum olmayacaktı. Aslında kimsenin aklına gelmiyor su kaçak tespiti yaptırmak.

Kaçak Su Bulma

Kaçak Su Bulma

Kaçak Su Bulma Fiyatları

Ankara da Kaçak Su Bulma Fiyatları çalışma yapılacak yere göre değişiklik gösterebilir. İsterseniz neden farklılık gösterir başlıklar halinde açıklayalım.

Bulunduğunuz Bölge

Su Kaçağının Meydana Geldiği Alan

Su Kaçak Tespiti Sonrası Tamir İşlemleri

Yer Altı Su Deposu Su Kaçak Bulma

Cihazla Tespit Yapılacak Alan

İşte bu bilgiler ile bir kıyaslama yapabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız detaylar, firmalar tarafından size verilen ücretleri belirler. Şirket olarak, Su tesisat alanında rekabetçi fiyat politikası izliyoruz. Bu sayede müşterilerimiz kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almış oluyorlar. Tercihlerinizde çalışma ruhsatlı kurumsal firmaları seçerseniz, sizlerde en uygun fiyat teklifini almış olacaksınız. Angora Tesisata Kaçak Su Bulma konusunda güvenebilirsiniz. 20 yıldır tonlarca suyun ziyan olması engellemiş bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yaptığımız işin çevreye ve doğaya katkısını bilmek bizleri daha çok çalışmaya teşvik ediyor. Gelecek su açısından çok önemli. Her bir damlanın kıymetini bilmemiz gerekiyor. Su sızıntılarını yok etmek, her bireyin görevidir.

Ankara Kaçak Su Bulma Firmaları

Ankara Kaçak Su Bulma Firmaları

Kaçak Su Bulma Süreçleri

Son bölümde Kaçak Su Bulma ile ilgili süreçlerin nasıl ilerlediğini anlatacağız. Bizi aramadan önce sizlerinde bilmesi gereken değerli bilgiler olduğunu iletmek isteriz. Su sızıntıları genellikle farkında olmadığınız için tespit edilemez. Peki nasıl anlayacağız? Tabii açıklayalım. Sızdıran bir musluğunuz olmasa bile su sızıntısı olup olmadığını öğrenmenin birçok yolu vardır. Nedir bunlar? Bakılması ve dinlenmesi gereken bazı şeyler şunlardır:

  • Su akmıyorken bile suyun aktığını duyuyorsanız, su kaçağınız olabilir.

  • Daha fazla su kullanmadığınızda bile su sayacınız değişir

  • Su faturanız aylarca artıyor

  • Üzerine hiçbir şey dökülmemesine rağmen duvarlarda veya zeminlerde ıslak alanlar var

  • Kötü kokular su sızıntısını gösterebilir

  • Beton bir zemine sahipseniz, sıcak bir alan su kaçağının işareti olabilir.

Bunların hepsi bir su sızıntısının olası işaretleridir, ancak su sızıntısı olup olmadığına da dikkatlice bakmanız gerekecektir. En etkili ve noktasal çözüm için Cihazla Su Kaçak Tespiti yapılmasıdır.

 

 

Benzer Yazılarımız

Yerden ısıtma havası nasıl alınır – Hava alma işlemleri
Yerden ısıtma sistemini kullanıp sistemle ilgili sorun yaşayan pek çok kişi, yerden ısıtma havası nası...
Petekleri Sökmeden Temizleme mümkün mü?
Petekleri sökmeden temizleme işlemini, bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız. Radyatörlerin sök...
Çamaşır makinesi giderinden su gelmesi – Çamaşır makinesi gideri
Farklı modellerde olsa da, çamaşır makinesi giderleri hep aynı yere gider. Çamaşır makinesinde bulunan v...
Su sızıntısını tespit etme işlemleri – Sızıntı tespiti
Su kaçağı ve su sızıntısı arasında bazı farklar vardır. Birçok kişi bu iki durumu birbirine karışt...
Lavabo Tıkanıklığı Açma Firmaları
Lavabo Tıkanıklığı Açma Firmaları Ankara ilinde faliyet gösteren firmamız, Lavabo Tıkanıklığı Açm...
Ankara Su Tesisatçısı
Ankara Su Tesisatçısı Su kaçağı sorunu, Ankara Su Tesisatçısı vereceği hizmetlerin başında gelir. Ye...