Bağlıca Su Tesisatçısı

Bağlıca Su Tesisatçısı

Ankaranın en yeni ve gözde yerleşim yerinde Bağlıca Su Tesisatçısı hizmeti mi almak istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Şirketimiz evinizde ya da iş yerinizde oluşan tüm su sorunlarını çözüyoruz. En önemli sorunda evinizde oluşan su kaçaklarıdır. Evinizdeki bir su borusunda gerçekten kaçak olup olmadığını kendi başınıza ve kısa sürede anlamanın mümkün olup olmadığını hiç merak ettiniz mi? Cevap Evet. Bunu su sayacını okuyarak ve çeşitli testler yaparak veya tüm musluklar kapatıldıktan sonra borulardan gelen ses ve sesleri dinleyerek anlayabilirsiniz. Su sızıntıları veya duvarlara sızmalar , sıhhi tesisat müdahalelerinin en yaygın nedenlerinden bazılarıdır. Onlar neden olabilir bir arıza veya arıza ile, daha basit (örneğin drenaj tıkanması gibi), ya da bir boru kopma. Asıl sorun, eğer borular dahili ise ve sızıntı hemen görünmüyorsa, sızıntıların tespitidir. Aslında, duvarlardaki borular ve boşluklar gerçek labirentler oluşturabilir ve fazla suyu mutlaka düz olmayan yollar boyunca kanalize edebilir. Bunlar sizlerin yapabileceği basit dokunuşlar.

Bağlıca Su Tesisatçısı

Bağlıca Su Tesisatçısı

Bağlıca Su Tesisatçısı Firmaları

Bağlıca Su Tesisatçısı ekibi olarak biz daima hazırız. Ama öncesinde sizlerin sorunun kaynağından emin olmanız gerekir. Bizi ya da diğer firmaları aramadan önce ne istediğinizi ne olarak bilmeniz gerekir. Evde su kaçağı olabilecek tüm olası yerleri düşününmelisiniz. Borular, ev aletleri, su ısıtıcısı, tuvalet, kazan, musluklar vb. Bazı ipuçları toplamak için evin durumunu izleyebilirsiniz. Duvarlarda, zeminlerde, tavanlarda ne görüyorsunuz? Gömülü bir boru olabilir mi? Evin belirli bir alanında damlayan su sesleri duyuyor musunuz? Bu detaylar oldukça önemlidir. Şöyle düşünün; damlayan bir musluk saatte 5 litre veya günde 120 litre su kaybeder. Bunun için hızlı hareket etmeniz gerekiyor, kontrol etmeniz gerekenler: Musluklar, değiştirilmesi gereken musluk veya contalar gibi farklı yerlerden sızdırabilir; duş başlığı ve duş veya küvet contalarının yanı sıra, ayrıca bide musluğunun su sızdırıp sızdırmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca suyun klozet kenarlarına mı yoksa klozetten mi aktığını kontrol edebilirsiniz. Bu durumda su sızdıran sifonu değiştirmek gerekir.

Ankara Bağlıca Su Tesisatçısı

Ankara Bağlıca Su Tesisatçısı

Bağlıca Su Tesisatçısı Fiyatları

Aslında pek çok müşterimiz gözle görülür sorunlar olmadığında su kaçaklarının farkına varmazlar. Sararmış veya lekeli duvarlar, yıkılıyormuş gibi görünen duvarların tümü su sızıntısı belirtileridir aslında. Su Kaçağı, evinizde bulunan birçok makineden kaynalanıyor olabilir. Sorunlar hep borulardan kaynaklanmaz. Öncelikle evinizde bulunan tüm makineleri incelemelisiniz. Aynı şey zeminler ve tavanlar için de geçerlidir. Özellikle nemli noktalar ve küf varsa. Ne yazık ki, bu durumlarda, hasarı onarmak için muhtemelen bazı duvar işleri yapmanız gerekecektir. Sonrasında Bağlıca Su Tesisatçısı ustaları ile iletişime geçebilirsiniz. Evinizdeki su kaçağını çözmek ve bulmak için, yalnızca uzman bir şirkete güvenin, bir su tesisat uzmanı zamanında müdahalesi size zamandan ve paradan tasarruf sağlayacaktır. Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz, Ankara Bağlıcanın her yerinde, tatiller de dahil olmak üzere, günün herhangi bir saatinde hizmetinizdedir. Kalıcı ve net çözümler merkezi olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Benzer Yazılarımız

Evde Tuvalet kokusu neden oluşur?
Evsel ve endüstriyel atıkların neden olduğu tuvalet kokusunun birçok nedeni vardır. Nedenleri ikiye ayıra...
Su kaçağı tespiti – Kaçak tespiti hakkında bilgiler
Temiz su tesisatlarında meydana gelen birçok su kaçağı, suyun basınçlı bir şekilde dışarı çıkması...
Mustafa Kemal Su Tesisatçısı
Mustafa Kemal Su Tesisatçısı (0312 479 12 06) Ankara‘da su tesisatı sorunlarıyla karşılaşmak, sık...
Yerden ısıtma ısıtmıyor- Yerden ısıtma sistemleri
Vücudun ısı dengesini sağlayabilmesi kan pompalanmasıyla mümkündür. Ayaklara kan gitmesi daha uzun sürd...
Karbonat İle Lavabo Açma
Tıkanmış lavabolar hayatınızı kâbusa çevirebilir. Tıkanan bir lavabo tesisatta da büyük problemler ç...
Lavabo Tıkanıklığı Açma Firmaları
Lavabo Tıkanıklığı Açma Firmaları Ankara ilinde faliyet gösteren firmamız, Lavabo Tıkanıklığı Açm...