Ankara Su Kaçağı Tamiri

Ankara Su Kaçağı Tamiri Kazısız

Su Kaçağı Tamiri işlemlerini Ankara ve Türkiye genelinde uygulayan firmamız, kullandığı araç  gereç ve tecrübeli personelleri ile evinizde ya da iş yerinide oluşan sorunları kalıcı olarak ortadan yok ediyor. Öncelike sorunu Su Kaçağı Cihazla Tespit ediyoruz. Tespit sırasında kazı yapmıyoruz. Onay almadan Tamir sürecine başlamıyoruz. Sorunun nereden nasıl olduğunun bilgisi müşteriye verilir. Yapılacak müdahale anlatılır. Müşterimiz onaylarsa süreç başlar. Kaçak olan Boru üzerinde bir fayanslık alan kırılır. Su Borusu Tamiri yapılır ve tekrar fayans ile kapatılır. Bu işlemler çok kısa süre için yapılır. Ortalama 1 saat için de biter. Su Kaçağı Tamiri işlemleri ayrı bir hizmettir. Su Kaçağı Tespiti işlemine ek olarak ücret alınır.

Ankara Su Kaçağı Tamiri

Ankara Su Kaçağı Tamiri

Küçük Kaçaklar Büyük Hasara Yol Açar

Evizin duvarlarında bir nem ya da ıslaklık fark ederseniz hemen müdahale etmeniz gerekir. Su Kaçağı Tamiri Firmaları ile hemen temasa geçmek gerekir. Ankara Su Kaçağı Tamiri sizlerin uygulayacağı bir yöntem olmadığını ayrıca belirtmek isteriz. Dikkate almadığınız ya da önemsemediğiniz su kaçakları büyük sorunlara yol açabilir. Ankara Su Kaçak Tespiti yapacak tecrübeli bir tesisatçı çağırmanız sizlerin yararınıza olacaktır. Müşterilerimizin sızıntı gördüklerinde yapması gereken bazı detaylar vardır. Bir Su Sızıntısı bulduğunuzda yapmanız gereken ilk şey ana su vanasını kapatmaktır . Bu, daha fazla su hasarının olmasını önleyecektir. Daha sonra, kalan suyun akmasını sağlamak için belirli boruya bağlı musluğunuzu açacaksınız. Bu sonraki bölüm biraz zaman alabilir, ancak sabırlı olun. Boru hattınızın tamamen kurumasını bekleyin. Onları silebilirsiniz, ancak tamamen susuz olduklarından emin olmanın tek kesin yolu hava kurutma olabilir. Meyve  bıçağı kullanarak sızıntının yerini epoksi ile kaplayın. Sızıntıyı tamamen kapladığından emin olun ve ardından bir saat boyunca bir kelepçe ile kauçuğa sarın. Bir saat sonra, kelepçeyi çıkarın sonra lastiği çıkarın. Ardından, boruya daha fazla koruma sağlamak için bir su geçirmez bant tabakası uygulayın. Son olarak, sızıntıyı iyice düzelttiğinizden emin olmak için su vanasını açın. Herhangi bir nokta kaçırılırsa, işlemi tekrarlamanız gerekebilir.

Su Kaçağı Bulma Ve Tamir Etme

Aslında bir Sızıntı ile başa çıkmanın en önemli ayağı Su Kaçağını Bulma ile işler. Bulma işlemini Kırmadan yapmak çok önemlidir. İşte tam burada tecrübeli işin ehli usta devreye girer. Günümüzde gerekli donanım  ve bilgiye sahip olmayan kişilerin yapacağı bir iş değildir. Cihaz ile Kaçak yeri tespit edilir. Sonrası kolaydır. Su Kaçağı Tamiri işlemleri için sorunlu bölgenin üzerinde bulunan fayans ya da beton hilti yardımı ile kırılır. Tam burası çok hassas bir işcilik gerektiri. Bir fayan kıracakken 2 3 fayans kıran ustaları da gördük:). Ankara da tesisat işlerinde neden iddalı olduğumuzun kanıtıdır sorunsuz işcilik. Dilerseniz bu yazımıza bir göz atınız. Lütfen tıklayınız.

Ankara Su Kaçağı Tamiri

Ankara Su Kaçağı Tamiri

Kış Geldiğinde Su Kaçakları Artar Mı?

Evet, kışın sorunların daha çok olduğu doğrudur. Kış, boru kaçaklarının meydana gelmesi için yaygın bir zamandır. Aşırı kış sıcaklıkları suyun donmasına ve genişlemesine ve korumasız bir borunun kopmasına neden olabilir. Bununla birlikte, soğuk sızıntıların ötesinde boru sızıntılarının oluşmasının birçok nedeni vardır. Duvarlarınızda, tavanlarınızda veya zeminlerinizde su izleri veya nem görene kadar sızıntının bile farkına varamayabilirsiniz. Bazen sızıntı uyarı işareti, musluk ve duş başlıklarından daha düşük su basıncına sahip olduğunuz kadar ince olabilir. Su sayacınızda bir değişiklik, küf kokusu veya temelinize zarar verirseniz , evinizi incelemek için Angora Tesisat emrinizdedir. Arayın gelelim, Ankara Su Kaçağı Tamiri hizmetimizden faydalanın.

Benzer Yazılarımız

Su Kaçak Tespiti Ücreti
Ankara Su Kaçak Tespiti Ücreti Ankara da kurulan şirketimiz, Su Kaçak Tespiti Ücreti için en uygun fiyatla...
Kombine kanal temizleme aracı fiyatları hangi aralıktadır?
Kombine kanal temizleme aracı fiyatları, birkaç temel unsur üzerinden farklılık göstermektedir. Kombine a...
Dış cephe kaçakları nasıl meydana gelir?
Binaların dış bölümünü kapsayan alanlarda meydana gelen dış cephe kaçakları, mümkün olan en kısa...
Çayyolu Su Kaçağı Bulma
Çayyolu Su kaçağı Bulma Angora Tesisat ekipleri ankaranın her bölgesinde çalışmalar yürütmektedir. An...
Su Kaçağı Tespit Cihazı Markaları Nelerdir?
Tesisat firmalarının birçoğunun kullandığı kaçak tespit cihazları, birçok kişi tarafından bilinmiyor...
Yangın hidrantı kaçağı İzmir ilinde nasıl yapılıyor?
Hidrantlarda kaçak bulma işlemi, soğuk su tesisatındakine benzer. Ancak bazı farklılıkların olduğunu s...