Su Kaçak Bulma

Su Kaçak Bulma Hizmetleri

Ankara Su Kaçak Bulma çalışmaları nasıl yapılır? Bu işlemler yapılırken kırma dökme olur mu? Fiyatları nasıldır? İşte bu sorularınızın yanıt bulacağı yazımıza hoş geldiniz. Bir evde veya iş yerlerinde ya da binada nem izleri görülür görülmez, sızıntı riski mevcuttur diye dünmelisiniz. Nemin varlığı, binaların bozulması veya sakinlerin sağlığı ile ilişkilendirilebilecek birçok riski beraberinde getirebilir. Sağlıklı barınma, aslında alerji veya solunum rahatsızlıklarının nedeni olan nemin ve rutubetin oluşumundan yakından bağlantılıdır. Ayrıca maddi boyutuda vardır. Bir sızıntının su faturası üzerinde de büyük bir etkisi vardır, bu nedenle mümkün olan en kısa sürede su kaçağı tespiti ve onarım ihtiyacı doğar. Görsel ipuçları dışında nem ve sızıntı tespiti için tesisatçıya farklı cihazlar mevcuttur. Böylelikle kaçak varsa tecrübeli kişilerin gözünden kaçmaz. Peki biz Ankara da Su Kaçağı Bulma işlemlerini hangi durumda ve alanlarda yapıyoruz. Aşağıda başlıklar halinde iletiyoruz.

  • Nem ve sızıntı tespiti
  • Su sızıntısı onarımı
  • Toplu kanalizasyonda su sızıntısı
  • Isıtma sisteminde su sızıntısı
  • Sızıntı yapan lavabo veya lavabo
  • Tuvalet sızıntısı ve sifon
  • Sızdıran musluklar ve contalar
  • Yangın Hidrantı Su Kaçağı Tespiti
  • Üst Kattan Aşağı Kata Su Sızıntısı
  • Fayans Altı Su Sızıntısı
Su Kaçak Bulma

Su Kaçak Bulma

Su Kaçak Bulma Ustası

Su tesisat işi ile uğraşan herkes Su Kaçak Bulma işini yapamaz. Su Kaçağı Tespiti işlemleri farklı uzmanlıklar gerektirir.  ve modern cihazlar gerektirir. Yani aslında aynı iş gibi görünsede detayları oldukça farklıdır. Tabii, tespit işleminden sonraki süreçleri bir su tesisatçı yapabilir. Örneğin evinizde bir nemden şüphe ediyorsanız bunun kaynağını uzman bir personel modern cihazlar ile yapabilir. Peki nasıl? Nem algılama araçları arasında, nem dedektörü bir duvarın, duvarın, zeminin veya herhangi bir desteğin nem seviyesini belirleyebilir. Çevrede bir su sızıntısının varlığını tespit etmeyi mümkün kılar. Ultrasonik sızıntı detektörü, sızıntının ürettiği ses sayesinde gömülü veya gömülü borulardan gelen su akışının tespitini mümkün kılar. Dinleme, yerde veya vanalar seviyesinde gerçekleştirilir. Dik eğimli bir boru durumunda bu teknikten önce bir basınç ölçümü yapılabilir. Bu, sızıntının yaklaşık olarak tespit edilmesine izin verir ve bunun kesin konumu akustik yöntemle belirlenir.

Ankara Su Kaçak Bulma

Ankara Su Kaçak Bulma

Su Kaçağı Bulma Firmaları

Su Kaçak Bulma konusunda uzmanlaşmış Firmaları bulmak biraz zor olabilir. Ankara da yaşıyorsanız bizden 30 dakika içinde hizmet alabilirsiniz. Biz video kameralar gibi diğer algılama araçlarını kullanırız. Su geçirmez kamera, şüpheli boruya sızıntıya kadar sokulur, bu da onun hassas bir şekilde yerleştirilmesine ve borudaki hasarın yoğunluğunun görselleştirilmesine olanak sağlar. PVC borularda bir sızıntı olması durumunda tercih edilen izleyici gaz gibi diğer yöntemler hala uzmanlar tarafından kullanılmaktadır. Borudan su tahliye edilir ve daha sonra gaz içine enjekte edilir. Ufuk noktasında kaçar ve özel bir cihaz tarafından algılandığı yüzeye yükselir. Aslında yaptığımız iş o kadar küçük detaylar barındırıyor ki, çok fazla firma bu işi yapmıyor. Kurumsal olarak Su Kaçağı Bulma hizmeti veren çok fazla kurumsal şirket yoktur. Eğer ihtiyaç olursa bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılarımız

Ankara Su Kaçağı Onarımı
Ankara Su Kaçağı Onarımı (Angora) Sızıntılar mülklerde baş belasıdır diyebiliriz. Tamir konusu da ç...
Su Kaçaklarını Sigorta Şirketi Karşılar Mı
Su Kaçaklarını Sigorta Şirketi Karşılar Mı? Soru basit aslında. Biz de ev ve iş yerlerinde oluşan su s...
Ankara Su Kaçağı Ustası
Ankara Su Kaçağı Ustası (0531 981 58 77) Ankara Su Kaçağı Ustası – Profesyonel Su Tesisat Personel...
Banyo yer süzgeci koku, yer süzgeçleri ve koku
Yer süzgeci, zemin drenajı olarak geçer. Günümüzde birçok yeni sistem yer süzgeci, hem konutlarda, hem d...
Kanal görüntüleme aracı ve görüntüleme işlemleri
Kanal görüntüleme aracı, kanal içi görüntüleme için özel olarak dizayn edilmiş son teknoloji kullanı...
Kaçak Su Bulma Ankara
Kaçak Su Bulma Ankara Su tesisatlarında sızıntı varsa mülkünüz için alarm çanları çalıyor demektir....