Sincan Su Kaçağı Bulma

Sincan Su Kaçağı Bulma

Eyvah duvarda su kabarcıkları mı var? Alt kat komşunuz kapınızı mı çaldı? Su faturanız çok mu geldi? Eğer öyle ise Sincan Su Kaçağı Bulma servisimizi aramanızın zamanı gelmiş demektir. Tecrübeli ekiplerimiz tüm Sincan bölgesinde çalışmalarını yürütmektedir. Su Tespiti yapmak için gerekli olan şeylerin başında cihaz ve tecrübe gelir. Tek başına cihaz, tek başına tecrübe yeterli olmaz. Su Sızıntı Tespiti için kazı yapmadan noktasal olarak yer belirleme yapılmalıdır. Kazı yapılarak sorunu bulacağını söyleyenlerden uzak durunuz. Evinizi inşaat alanına çevirler. Bunu istemezsiniz. Baştan sorgulama yapmalısınız. Yoksa iş işten geçebilir. Kullandığımız termal kameralı cihazlarımız, suyun duvarlar ya da zeminde hareketlerini görür. Eğer su borularını içinden dışarı akan bir damla varsa bunu anında tespit eder. Şöyle; mutfak duvarınızda su kabarcıkları gördünüz. Siz sorunun kendi evinizden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Eve gelen usta, tarama yaptığında tesisatlarda herhangi bir sorun görmedi diyelim. Komuşunuzun yerden ısıtma sistemindeki kaynaklanan bir sorun olabilir.

Su Kaçağı Tespiti Sincan

Su Kaçağı Tespiti Sincan

Sincan Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Tavan, zemin ve duvarlarda ıslak alanlar mı fark ettiniz? Su tesisat borularının delinmiş olabileceğinden mi şüphelendiniz? Bu hizmeti hangi Fiyatlara alacağınızı bilmiyor musunuz? Hadi Sincan Su Kaçağı Bulma çağrı merkezimizi arayın. Kafanızda en küçük soru işareti kalmayacak şekilde sizleri bilgilendireceğiz. Su sızıntıları tesisat sisteminde çok sık görülen bir sorundur. Özellikle boruların zemin altına veya duvar içine döşenmesi durumunda hızla çözülmesi gereken bir sorundur. En ufak bir kayıp bile, er ya da geç evinizin yapısal sorunlara neden olur. Sızıntılar derhal tamir edilmelidir. Aksi halde size çok daha fazla maliyete neden olabilir. Siz bu sorunları tespit edemezsiniz. Su sızıntılarından kaynaklanan sızmaların sonuçları kısa sürede duvarlarda, tavanlarda ve zeminlerde lekelerin ortaya çıkmasıyla kendini göstermeye başlar. İkinci bir an içinde, sıvı bir soyma belirirse , duvar kaplamaları ayrılması ve benzerleri. Bu nedenle, hasarı sınırlamak için su sızıntılarının nedenini belirlemek için derhal harekete geçilmelidir. Neyse ki, bir termografik araştırma ile tüm bunları önlemek mümkündür.

Sincan Su Kaçağı Bulma

Sincan Su Kaçağı Bulma

Sincan Su Kaçağı Bulma Servisi

Geçenlerde şirketimizi arayan ve Sincan Su Kaçağı Bulma hizmeti almak isteyen müşterimiz bakın bize ne dedi? ”Birkaç gündür tavanda nemli noktalar gördüm. Zaman zaman yere birkaç damla su düşüyor ve yeri ıslatmaması için kaplar koymak zorunda kalıyordunuz. Üst kattaki komşumun kapısını çalmaya gittim. Durumu anlattım ama ilgilenmedi. Ben kendim baktırırım dedi. Sorun kendisinde değil, suçu kat mülkiyeti borularına atarak, hasarın nedeni konusunda kesin bir güvensizlik gösterdi. Derhal ve kararlı bir şekilde hareket etmek zorundasınız dedim. Bu nedenle kurumsal bir firma aradım ve sizi buldum dediler. Maalesef bu tarz sorunlarla bizlerde çok sık karşılaşıyoruz. Su Kaçakları ciddi bir sorundur. Konunun üstüne gitmek oldukça önemlidir. Komşularınız ile iş birliği yapmanız oldukça önemlidir.

 

Benzer Yazılarımız

Kırkkonaklar Su Kaçak Tespiti
Kırkkonaklar Su Kaçak Tespiti (0531 981 58 77) Yaz kış demeden tüm koşullarda Kırkkonaklar Su Kaçak Tesp...
Banyo alt kata su kaçırıyor – Alt kata su akması nedenleri
Angora Tesisat olarak, banyo alt kata su kaçırıyor sorunu ile çok sık karşılaşıyoruz. Müşterilerimiz ...
Balkon giderinden su gelmesi, balkon gideri tıkanması
Balkon giderleri, tıpkı mutfak ve banyo alanlarında bulunan lavabolardaki gider sistemine sahiptirler. Standa...
Termal Kamera İle Su Kaçağı Nasıl Yapılır
Termal Kamera İle Su Kaçağı Nasıl Yapılır? Bu yazımızda Termal Kamera İle Su Kaçağı Nasıl Yapılı...
Ankara Su Arıza Bulma
Ankara Su Arıza Bulma Su arızaları, ev ve işyerlerinde oldukça sık karşılaşılan sorunlardan biridir. A...
Su kaçağı tespiti fiyatları Ankara – Fiyat hakkında
Daha önceki yazılarımızda, firmaların özellikle tesisat firmalarının fiyat politikalarından ve fiyatlar...