Pimaş Su Kaçağı Tespiti

Pimaş Su Kaçağı Tespiti (Ankara)

Ankara ve çevresinde ikamet eden vatandaşlar, son zamanlarda Pimaş Su Kaçağı Tespiti konusunda bizi aramaktalar. Eski demir borular neredeyse kullanılmıyor günümüzde. Bunun yerine pimaş su boruları tercih ediliyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı olması nedeni ile. Ancak zaman zaman bu plastik borularında da arızalar meydana gelebilmekte.

Yazı İçeriği;

 1. Pimaş Su Borusu Tamiri
 2. Patlak Pimaş Su Kaçak Tespiti
 3. Su Tesisat Borularında Kaçak Tespiti
 4. Pimaş Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Borularda oluşan sızıntıların pek çoğu insan hatası. Bunların içinde de ustaların payı büyük. Diğer kalan kısımlarda matkap ile delme sonucunda meydana gelmektedir. Yeni bir ev aldınız ya da kiraladınız. Eşiniz havluları asmak için havluluk tak bey dedi size:)) Elinize matkabı aldınız delmeye başladınız. Boruların nereden geçtiğini bilmiyorsunuz tabii. Süreçler genellikle su boruları delme ile sonuçlanır.

Bu durumla karşılaşırsanız ana su vanası kapatın. Su Tesisat firmaları ile, ustaları ile temasa geçin. Delme durumları basınçlı suyun dışarı akmasına neden olur.

Pimaş Su Kaçağı Tespiti

Pimaş Su Kaçağı Tespiti

Pimaş Su Kaçağı Tespiti (Fiyatları)

Su Kaçağı sorunlarında aldığımız ücret ile aynı ücreti alıyoruz bu hizmet için. Birçok firma (Ankara için) Pimaş Su Kaçağı Tespiti Fiyatları için farklı teklif politikası uygulayabiliyorlar. Firma olarak biz aynı ücreti alıyoruz. Nedeni, verdiğimiz hizmetin detayının aynı olması.

Su tesisat borlarında pimaş zor donanım parçalarıdır. Zaman zaman tıkanma ve sızıntı olma ihtimalleri vardır. Minik diyebileceğimiz bir sızıntı bile mülkünüze çok fazla zarar verebilir. Gecikme olması durumunda maliyet açısından sizleri zorlayabilir. Sızıntı olduğunda her zaman öncelik ana su vanasını kapatmak gerekir. Pimaş borusu tamir edilmezse, ana vanayı açamazsınız. Bu durumlarda sizi günlerce susuz kalmaya neden olabilir. Gecikme olması durumunda sizi bekleyenler;

 • Daha Pahalı Tamir İşlemleri
 • Suyu Kullanamamak
 • Duvarların Tahrip Olması
 • Zemin Fayans Ya da Parkelerin Zarar Görmesi
 • Kaçağın Tamir alanın Büyümesi

Ankara da kurumsal su kaçak uzmanı şirketlerin sayısı çok değildir. Aramlarda çalışma izinleri olanları bulmanız çok önemlidir. Kaliteli hizmetin temelini kurumsal firmalar oluşturur.

Kameralı Pimaş Kaçak Su Tespiti

Su Kaçaklarını kendiniz çözmeye çalışırsanız, durumu çok daha kötü bir hale getirmeniz kaçınılmazdır. Tecrübeli su tesisat uzmanları, tüm su tesisat borularınızı kontrol eder. Sizlerin zor olarak yapacaklarını uzmanlar kısa sürede ve çok basitçe yapacaklardır. Ayrıca; sizin erişmeniz imkansız olan alanlara ulaşmak için modern araç ve gereçler kullanır.

Borular Neden Sızdırır?

Su yüksek basınçlıdır. Su donduğunda genleşerek boru malzemelerine, ek yerlerine ve contalara ekstra baskı uygular. Kış sıcaklıkları korumasız veya hasarlı boruları ciddi şekilde tehlikeye atabilir. Ancak bir mülkün su borularındaki normal aşınma ve yıpranma da boruların patlamasına neden olabilir.

 • Tipik olarak, boru arızası aşağıdakilerin sonucudur
 • Etkilenen boruların çevresinde yetersiz veya yetersiz yalıtım
 • Arızalı boru malzemeleri
 • Hasarlı borular
 • Sistemin yaşı

Su tesisatlarında oluşan sorun her ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Ev içinde ya da iş yeri içinde su sızıntısı varsa çözümü bizde. Günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz.

 

Benzer Yazılarımız

Evde lağım kokusu – Lağım kokusu zararları
Evde Lağım Kokusu Tuvalet ya da banyo gibi alanlardan gelen pisliklerden dolayı tıkanan giderlerden gelen ko...
Merkezi sistem petek ısınmıyor probleminin çözümü
Yaşam alanlarının ısıtılması amacıyla kalorifer sistemlerinde kullanılan panel radyatörler halk arası...
Mutfak Gider Kokusu – Kötü Kokunun Kaynağı
İnsanların yaşamak için en önemli ihtiyacı beslenmektir. Beslenmek için ise malzemelerini kullanabileceğ...
Tuvalet tesisatı – Tesisat parçaları ve bilgileri
Tuvalet tesisatı, klozet ve alaturka olarak karşımıza çıkmaktadır. Tuvalet tesisatı yapılırken buna di...
Kamera ile lavabo açıcı – Kamera ile lavabo açma nedir?
Lavabo açma işlemlerinde günümüzde gelişmiş kamera cihazları kullanılıyor. Bu cihazların en büyük ...
Jeotermal boru kalite sorunları neye göre belirlenir?
Jeotermal boru kalite sorunları, ısı yalıtımı sağlamak isteyen kişilerin dikkat etmesi  gereken bir kon...