Petek Yorumları- Petek Temizliği Hizmetinin Getirileri

Petek yorumları yazımızda, yıllardan bu yana hizmet verdiğimiz, bazı müşterilerimizin hizmetlerimiz hakkındaki açıklamalarını bulacaksınız.

Eşimle yeni evliyiz. Maddi anlamda çok zorluk çekerek evlendik. Geçim sıkıntısı yaşarken kombinin bozulması bizi çok etkilemişti. Çünkü yüklü bir doğal gaz faturası ödüyorduk. Angora Tesisat derdimize çare oldu. Oldukça makul bir ücret karşılığında çok iyi cihazlar kullanarak petek temizliği yaptı. Şimdi kombi çok iyi ısıtıyor ve faturamız harcadığımız ısıya göre geliyor. Çok teşekkür ederiz.

Korhan Ali E.

Serbest muhasebeciyim ve ofisim iki katlı dairede. Ben dairenin alt katındayım. Bir gün bir baktım üst kattaki çalışan battaniye sarmış sırtına titreye titreye faturaları işlemeye çalışıyor. Petekleri kontrol ettik bir kısmı sıcak bir kısmı soğuktu. Araştırdık Angora Tesisatı bulduk. İyi ki bulmuşuz. Sorunumuzu çok iyi cihazlarla çözdüler. Böylece çalışanlarımın verimi de kombi ısıtma verimi de normale döndü. Teşekkürler Angora Tesisat.

Azime Ç.

Peteklerimiz hiç ısınmıyordu. Angora Tesisattan haberimiz yoktu. Bu yüzden başka bir tesisat firmasına başvurduk. Nerden bilelim başımıza gelecekleri. Temizliği yaptık deyip gittiler. Sonradan baktık ki yine peteklerin altı ısınmıyor. Aradığımızda ısrarla kombi bozuk dediler. Kombi yetkili servisi kombide sorun olmadığını söylediğinde tekrar aradım. Ücreti iade edeceklerini söylediler. Ancak iade yapılmadı. Üstelik telefonlarıma dahi çıkmamaya başladılar. Ben sinirle söylenirken komşu gelmiş. Durumu anlattık. Angora Tesisatı önerdi. Son derece başarılı cihazlarla işlem yaptılar. Güler yüzleri ve kaliteli hizmetleri için teşekkür ederiz.

Sefa Ö.

Petek Yorumları

Petek Yorumları

Petek yorumları doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Bir peteğin bu kadar kirlenebileceğini bilmiyordum. Angora Tesisatı bir tesadüfle öğrendim. Petekten çıkan simsiyah, çamur gibi suyu görünce oğlumla birlikte şok olduk. Güler yüzlü son derece kaliteli insanlar kaliteli makineleriyle öyle bir temizlik yaptılar ki doğalgaz faturasından el ettiğim kar aldıkları bedeli karşıladı. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler. Angora Tesisat ekibine çok teşekkür ederim.

Yusuf M.

Kombi hiç ısıtmıyor, ne yapacağımı bilemiyordum. Kombinin altını açtım kurcaladım ama yok sorunu çözemedim. Bir tesisatçı bulmuş arkadaşın biri. Geldi bir kimyasal kulandı. Sonra petek yine ısınmadı. Boşa para verdim. Kimseden fayda yok kendim bulurum iyi tesisatçı diye düşünüp internete girdim. Araştırmalarım sonucunda Angora Tesisat ekibi ile tanıştım. Nerdeyse iyi ki kombi ısıtmamış bu insanları tanımışım dedim. Rothenberg marka cihaz varmış ellerinde. Onunla temizlediler. Bir daha hiç sorun yaşamadım. Teşekkürler, selamlar.                                                                         Utku Can D.

 

Yeni doğum yaptım. Bebeğim prematüre doğdu. Eşim kombinin ısı derecesini yükselttiği halde ev çok soğuktu. Bebeğim için çok endişeliydim. Ne yapacağımızı bilmiyorduk. Eşim interneti gezerken Angora Tesisatı bulmuş. Peteklerden çıkan çamur gibi suyu görünce anladık durumu. Şimdi bebeğim ve ben hiç üşümüyoruz. Angora Tesisat ekibine çok teşekkür ederim. Tüm komşularıma da tavsiye etmeyi düşünüyorum.

Ayşe Cansu A.

Petek yorumları kullandığımız cihazın ne kadar üstün niteliklere sahip olduğunun göstergesidir.

Kombi ısıtmıyor ve çok fazla doğal gaz ücreti ödüyordum. Üstelik 86 yaşında hasta annem var. Fanlı ısıtıcı aldım. Elektrik ve doğalgaz faturaları birleşince ortaya bütçemi sarsan bir tablo çıkıyordu. Daha önce bir tesisatçıyla problem yaşamıştım. Kimseye güvenemiyordum. Çaresiz internette araştırdım. Bir cihaz buldum. Pahalı bir cihaz ve kullanmayı herkes yapamaz. Birkaç firma araştırdım. Üşenmeyip aradım. Bazıları cihazın varlığından haberi yok. Mahalle tesisatçısı adam almış eline kimyasalı insanları sömürüyor. En sonunda Angora Tesisatı buldum. Eve adım attıkları zamana kadar hala şüpheciydim. Ama sonra baktım ki hizmet kaliteleri ve insan ilişkileri paralel. Cihazın pahalı olduğunu bildiğim için bu temizliğin de pahalı olduğunu düşünmüştüm. Aldıkları ücrete çok şaşırdım. Bu fiyata bu hizmet şaşırdım. Angora Tesisata teşekkürlerimi iletiyorum.

Uğur Y.

Petek Yorumları

Petek Yorumları

 

Evimizi yeni kiraladık. Peteklerden bir ses geliyor ve yeterince ısıtmıyordu. Taşınma masraflarımıza doğalgaz faturası da eklenince zorlanıyorduk. Yeni taşındığımız için nerede ne bulunur bilmiyorduk. Giderken yol üstünde tesisatçı olduğunu gördüm. İçeri girip durumu anlattım. İşlerini iyi yapacaklarını karşılamalarından bile anladım. Kullandıkları teknoloji harikası cihaz ile güler yüzleri için minnettarım. Peteklerden çıkan kir tozla önceki kiracının bakım yapmadığını anladık. Verdiğimiz para aldığımız hizmetin yanında hiç kalır. Angora Tesisat ekibi sayesinde kombi verimli ısıtıyor doğalgaz faturası cebimizi yakmıyor. Çok teşekkür ederiz.

Muharrem U.

Banyo peteklerinin alt kısmı çok ısınmayıp ılık kalıyordu. Vana kısmını kurcaladım. Isıyı artırdım. Hiç faydası olmadı. Evimin bir sokak ötesindeki Angora Tesisat hemen ilgilendi. Çok makul fiyata çok iyi bir cihaz kullanarak petekleri temizledi. İçinden çıkan toz Angora Tesisat dan yardım almakla ne kadar doğru yaptığımı gösterdi.

İpek Ü.

Evimiz çok büyük. Kombiye en yakın petek haricinde hiçbir petek ısınmıyordu. Kombinin altındaki devir daim pompasını kontrol ettim. Sorunu bir türlü çözemedim. Hava çok serindi. Battaniye ile gezmemek için hemen internette petek yorumları olarak araştırma yaptım. Olumlu yorum yapılan Ankara ilindeki tesiatçı Angora Tesisat çıktı. Kullandıkları cihaz da gerçekten çok kaliteliymiş. Çok makul bir fiyat karşılığında petekleri temizlediler.

Kadir Ö.

Angora Tesisat olarak müşteri taleplerinin karşılanması ilk hedefimizdir. Petek yorumları sayesinde motive oluyor ve kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Soru ve önerileriniz için /su-kacagi-ankara/ tıklayınız.

 

 

Benzer Yazılarımız

Tesisat suyu basıncı problemi – Basınç problemi nedenleri
Kombinin verimli çalışması için göstergelerin kontrolünün yapılması önemlidir. Kombi ideal su basınc...
Su Kaçağı Nereye Şikayet Edilir
Su Kaçağı Nereye Şikayet Edilir? Su Kaçağı Nereye Şikayet Edilir sorusu birçok kişinin bilmediği bir ...
Keçiören tıkanıklık açma, kırmadan dökmeden
Tuvaletler, medeniyetlerin gelişmesine yol açtı. İlk olarak Roma imparatorluğunda kanal sistemleri kullanı...
Lavabo Tıkanınca Ne Yapılır- Tıkanan Gider Boruları
Sıhhi tesisat firmalarının en sık karşılaştığı yakınmalar “Sifonun çekiyorum su gitmiyor”, “La...
Gaziosmanpaşa Su Kaçak Tespiti
Gaziosmanpaşa Su Kaçak Tespiti (0531 981 58 77) Müşteriler Çankaya (GOP) – Gaziosmanpaşa Su Kaçak T...
Su Arıza Tespit Ankara
Su Arıza Tespit Ankara Su Arıza Tespit Ankara nedir? Nasıl yapılır? Kimler yapabilir? Bu soruların içeri...