Bahçe Su Kaçağı Tespiti

Bahçe Su Kaçağı Tespiti (Ankara)

Su olan her yerde su sızıntıları meydana gelebilir. Örneğin Ankarada, Bina ya da villa tipi olan yerlerde de bu durumlar ortaya çıkabilir. Bunlardan biri de Bahçe Su Kaçağı Tespiti hizmetleridir. Bahçenizde oluşan su kaçaklarını bulma konusunda, termal kameralar kullanıyoruz. Bu yazımızda bu işlemlerin nasıl yapıldığını ileteceğiz. Sormak istediğiniz tüm detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Yazı İçeriği;

  1. Villa Bahçesi Su Kaçak Tespiti
  2. Termal Kamera İle Bahçe İçin Su Kaçağı Bulma
  3. Bahçe İçinde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir
  4. Bahçe İçinde Su Kaçağı Var Mı?

Bahçe içinde su sızıntılarını bulmak duvar içinde su kaçağı bulmaktan zordur. Bunun için özel cihazlar kullanmak gerekir. Termal kameralar ve akustik ses dinleme cihazları bunlar içinde en tercih edilenlerdir.

Yerleşik düzene geçmekle beraber alışkanlıklarımız konforlu bir hayat yönünde sürekli evrilmektedir. Su, tesisatlarının hane içine taşınması ile bu tesisatlarına kurulumu ve arızalanması sektörün oluşmasına neden olmuştur.

Bu sektörde yer alan şirketimiz, yaşam alanlarında meydana gelen temiz ve atık su kanallarında meydana gelen döşeme, sızıntı, tıkanıklık, bakım ve onarım hizmetlerini yılların deneyimi ile yapar.

Bahçe Su Kaçağı Tespiti

Bahçe Su Kaçağı Tespiti

Bahçe Su Kaçağı Tespiti Firmaları

Bahçe İçinde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Su kaçakları oldukça sinsidir. Evinizde bir sorun olmayabilir. Kendini belli etmez. Ancak bahçe kısmında sorun ortaya çıkabilir. Bu durumu anlamak için Bahçe Su Kaçağı Tespiti işlemlerinin yapılması gerekir.

Yaşam alanlarında ister tek katlı olsun ister çok katlı olsun su tesisatı döşenir. Bu alanlarda zamana ve kullanıma bağlı, kullanılan malzemenin kalitesine veya kemirgenlerin vermiş olduğu zararlara bağlı sorunlar yaşanır. Küçük veya geniş boyutlu her sorunda firma hizmetlerini teknik eleman ve teknik cihazları ile çözer.

  • Temiz ya da atık su sızıntıları
  • Kırık, deforme, tıkanık gibi nedenlerle değişecek malzemelerin değişimi
  • İnşaat anında tesisat kurulumu
  • Yedek parça satışı

Şirketimiz bu sektörde güvenilir ve çözüm odaklı çalışır.

Bahçe İçinde Su Kaçağı Var Mı?

Yaşam alanlarında ıslak zeminler olarak sınıflandırılan banyo, wc ve mutfak tesisatları içerisinde yer alan su tesisatındaki sızıntı, zeminde ıslaklık bırakıyor ise, duvar içerisindeki tesisattaki sızıntı duvar boyasını kaldırmış ise, bölgede küf ve nem olmuş ise su sızıntı sorunundan bahsedilir. Bahçe İçinde Su Kaçağı Var Mı sorusuna tespit işlemi yapılmadan cevap vermek çok doğru olmayacaktır.

Su sızıntısı temiz ve kirli su şeklinde gözlemlenir ve teknik destek gerekir. Talep için su kaçak tespiti firması 7/24 hizmet sunar. Firma profesyonel hizmet alanına giren su sızıntılarında kesin çözüm sunar. Kırmadan sesli ve görüntülü cihazlarla kısa sürede yapılan tespit ile nokta atış ile sorun yerinde tespit edilir. Sorun anında çözülerek hizmet tamamlanır.

Bahçe Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Sızıntısı Olabilecek Alanlar

Su sızıntıları temiz kaynaktan sızıyor ise ülke su kaynaklarının tükenmesine neden olur ve sağlıklı suya ulaşmak zorlaşır. Bu nedenle lavabo muslukları, banyo ve wc musluklarının kenarından sızan ayrıca çamaşır ve bulaşık makinası bağlantı borularından sızan suların kesilmesi gerekir.

Kombi ve kalorifer tesisatlarındaki su sızıntıları da temiz su olup, lavabo, banyo ve wc giderlerinde oluşan su sızıntıları kirli su olarak tehlike saçar. Gözlemler ile tespit edilen su sızıntıları için kurumsal firmalar teknik çözüm sunar.

Fiyatlandırma

Su sızıntılarında basit bir önlemle çözüm üretilmiş ise fiyatlandırma da cüzi olur. Ancak tesisat parçalarının değişmesi gibi nedenlerle malzeme artı işçilik fiyatlara yansır.

Bahçe Su Kaçağı Tespiti Fiyatları şirketten şirkete farklılık gösterebilir. Eğer karşılaştırma yapacaksanız kesinlikle kurumsal olan ve çalışma izinleri olan firmalardan teklif isteyeniz.

 

Benzer Yazılarımız

Banyo alt kata su kaçırıyor – Alt kata su akması nedenleri
Angora Tesisat olarak, banyo alt kata su kaçırıyor sorunu ile çok sık karşılaşıyoruz. Müşterilerimiz ...
Su Kaçağı Tespiti Cihazı İle Kesin Çözüm
Son yıllarda tesisat konusunda çıkan yenilikler arasında su kaçağı tespiti cihazı için kullanılan cih...
Etlik Su Kaçak Tespiti
Etlik Su Kaçak Tespiti Ankara nüfus  en yoğun olduğu ilçe Keçiörendir. Müşterilerimizin yoğunluğu bu...
Mutfaktan Alt Kata Su Akıyor – Su Sızma Problemi
Bir evde, mutfakta, binada veya çevrede yaşanabilecek bir su sızıntısı her zaman problem olmuştur ve bunl...
Koku Tespiti Nasıl Yapılır
Koku Tespiti Nasıl Yapılır? Evinizden gelen kötü kokular sizi rahatsız edebilir. Koku Tespiti Nasıl Yapı...
Pimaş Açma hizmetleri – Pimaş açma nasıl yapılır?
Mutfak, banyo ve tuvalet alanlarında yer alan pimaş borular, pissuların kanalizasyon sistemine aktarılması ...