Altındağ Lavabo Açma

Altındağ Lavabo Açma Firmaları

Altındağ Lavabo Açma işlemleri nasıl yapılır? Hangi Firmaları aramak gerekir? Fiyatları nelerdir? Bu sorularınız için yazımızda çözüm ve cevaplar bulabileceksiniz. Öncelikle Lavabo Açma Açma sorunları neden olur bunu ele alalım;

1-) Lavaboda tıraş olmak belli başlı sebepler arasında gösterilebilir. Tıraş olunurken lavabo giderinde kalan kıllar, özellikle pimaş borusunda birikerek tıkanıklığa sebep olmaktadır.

2-) Lavabolara giren büyük sabun parçaları da belli başlı sebepler arasında gösterilebilir. Orta boyuttaki sabun parçaları lavabo deliğinden geçtiği zaman gider borusuna yapışmaktadır ve bu durumda da borunun çapı daraldığından dolayı boru zamanla tıkanmaya başlamaktadır.

3-) Mutfak lavabosuna atılan yiyecek ve çöp parçaları da lavabo tıkanmasına yol açan sebeplerdendir.

4-) Demlik dibinde yer alan çay posası da lavaboya döküldüğü takdirde lavabo tıkanmasına sebebiyet verebilmektedir.

Altındağ Lavabo Açma

Altındağ Lavabo Açma

Altındağ Lavabo Açma Fiyatları 

Tıkalı lavaboları açmanın birden çok yöntemi bulunmaktadır. Biz Altındağ Lavabo Açma ekibi olarak sizlere bazı önerilerde bulunacağız. Bu yöntemler ise çeşitli durumlara göre farklılıklar göstermektedir. Tıkalı lavabo nasıl açılır sorusuna birden fazla farklı cevap verilebilir. Bazı tıkanıklıklar teknik servisi çağıracak derecede önemli tıkanıklıklar değildir ve evdeki kişi kolay bir şekilde bazı yöntemleri izleyerek tıkanıklığı halledebilir. Ancak bu durum her zaman işe yaramaz ve lavabo tıkanıklığı açma için teknik bir servise ihtiyaç duyulur. Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemini kişinin kendisinin gerçekleştirebiliyor olması için lavaboya takılan maddenin borunun üst kısmında yer alması gerekmektedir. Bunun yanı sıra telle ve yahut tuvalet pompasıyla çıkabilecek büyüklükte olması gerekmektedir. Lavabo Açma Fiyatları için lütfen çağrı merkezimizi arayarak bilgi isteyiniz.

Tıkanmış Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkanmış lavabolar genellikle büyük sorunlar yarattığından dolayı teknik bir servise ihtiyaç duyulur. Bu teknik servisler ise genellikle kameralı cihazlarıyla lavabonun iç kısmını görüntülemeyi tercih etmektedirler. Kameralı görüntüleme cihazı, tıkanmış lavaboları açma amacıyla kullanılan en yaygın araçlardandır. Bu araç sayesinde lavabo tıkanıklığı açma çalışmasının bir sonraki adımı için robotik cihaz kullanılıp kullanılmayacağına karar verilir. Eğer robot cihazı kullanılmaya karar verildiyse, robot cihazın ucuna uygun olan herhangi aparat takılır ve bu cihaz borunun içine sokularak tıkanıklık giderilmiş olur. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi tamamlandıktan sonra ise kontrol amaçlı kameralı görüntüleme cihazı kullanılır. Bunun nedeni ise tıkanıklığın tamamen geçtiğinden emin olmaktadır. Eğer hala bazı noktalarda tıkanıklık var ise az önceki işlemler tekrarlanmaktadır. Altındağ Lavabo Açma konusunda bilginiz yoksa müdahale etmeyiniz. Lavabonuzda sürekli olarak tıkanma yaşıyorsanız bunun nedeni sizden kaynaklı olmayabilir. Büyük ihtimal bu sefer sorun binanın yapılışı sırasında yapılan bir hatadan kaynaklanmaktadır. Bu tür durumlarda da teknik servis çağırmanızda fayda vardır. Aynı şekilde bu durumun da tespit edilmesi ancak kameralı görüntüleme cihazı ile mümkün olabilmektedir.  Ayrıca kameralı görüntüleme cihazı, kullanması zor bir alet olduğundan dolayı bu durumda görüntüleme cihazını kullanan personelin tecrübesi de işin içine girmektedir ve bu da önemli bir etken sayılmaktadır.

Altındağ Lavabo Açma Firmaları

Altındağ Lavabo Açma Firmaları

Altındağ Lavabo Açma Kalıcı Çözümler

Kameralı görüntüleme cihazı ile yapılan incelemeler sonucunda eğer kişi kullanımına bağlı olarak bir hatadan kaynaklı lavabo tıkanıklığı olmadığı anlaşılırsa aynı işlemler bina için de uygulanır ve buna yönelik çözümler üretilir. Bu tür durumlarda lavabo borusunun tekrardan sökülüp yerine yenisinin takılması gerekmektedir. Altındağ Lavabo Açma konusu her ne kadar kişinin kendi başına yapılabileceğini düşündüğü bir konu olsa da binadan kaynaklı sorunlarda bu tarz bir yöntem asla sonuç vermez.

Benzer Yazılarımız

Su kaçağı tespit cihazı Rothenberger – Akustik arıza tespit cihazı
Temiz su ve atıksu tesisatlarında sıklıkla kullanılan tespit işlemi, günümüzde gelişmiş cihazlar ile ...
Tıkanan boruları açmak, Tıkalı boru açma rehberi
Evimizde sıklıkla kullandığımız alanlarda bulunan gider boruları, çok kısa bir sürede tıkanıyorsa, b...
Tuvalet açıcı maddeler – Tuvalet kimyasalları
Günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız tuvaletlerimiz tıkanıklık yaşayabilir. Tuvalet tıkanık...
Kanal görüntüleme cihazı fiyatı ile ilgili bilgiler
Kanal görüntüleme cihazı fiyatı en uygun fiyatlarıyla Angora Tesisat ile hizmetinize sunulmaktadır. Geçm...
Aletle kaçak tespiti nasıl yapılır? Hangi aletler kullanılır?
Tesisat firmalarının birçoğu artık günümüzde, gelişmiş cihazlar kullanıyor. Gelişmiş cihazlar sayes...
Su Faturası Yüksekliği Nedenleri
Su Faturası Yüksekliği Nedenleri Bu yazımızda evlerde birden bire sorun haline gelen su kaçakları hakkın...