Angora Su Kaçağı Hizmetleri

Angora Su Kaçağı Hizmetleri

Bu yazımızda yaptığımız hizmetlerimizin tüm detaylarını size aktaracağız. Kafanızda Angora Su Kaçağı Hizmetleri için soruların kalmayacağını şimdiden iletebiliriz. Yinede danışmak istediğiniz hususlar olursa, günün her saatinde bizi arayabilirsiniz. Şirketimiz 24 saat esasına göre çalışmaktadır. Hadi başlayalım. Evinizde su kaçağından şüpheleniyor musunuz? Nem oranı oldukça fazla derecede mi yükseldi? İşte bu makalenin ilginizi çekeceğinden emin olabilirsiniz o zaman. Su sızıntılarının genel olarak yoğunlaştığı evin hassas bölgeleri nelerdir? Bunu biliyor musunuz? Ne gibi sonuçlar doğururlar ve hepsinden önemlisi, bunları nasıl düzeltebiliriz? Su Kaçak Tespiti çalışmalarını kim yapar? Şirketimiz yaklaşık 25 yıldır su tesisat alanında uzmanlaşmıştır. Geçtiğimiz yıllar içerisinde hem kendimiz hemde kullandığımız cihazlar gelişmiştir. Bu sayede evde su kaçaklarını bulma hızımız oldukça artmıştır. Mesleğe başladığımız ilk zamanlar günün tüm saatini buna harcayabiliyorduk. Günümüzde cihazla su kaçağı bulma konusunda bu zaman 10 dakikaya düşmüştür. Tecrübemiz ile tabii. Tek başına cihaz etkili olamaz. Sorunu 10 dakikada bulma çok iyi değil mi?

Angora Su Kaçağı Hizmetleri

Angora Su Kaçağı Hizmetleri

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Angora Firması olarak; oluşan sorunları kalıcı olarak yok etmek en öncelikli ilkemizdir. Bu doğrultuda atılması gereken tüm adımları atıyoruz. Su Kaçakları ne zaman meydana çıkar bunu bilemezsiniz. Ama şirketimiz sizlerin görmediklerini görür. Peki Nasıl? Borularda, giderlerde, tuvaletlerde, musluklarda, sifonlarda, ısıtma devrelerinde vb. su sızıntıları meydana gelebilir. Farklı şekillerde görünebilirler: damlama, görünmez veya sel şeklinde. Su sızıntılarının nedenleri çoktur: kötü, uygun olmayan kurulum, hasarlı conta, görünen veya girintili bir boruda bir delik görünümü, yanlış konumlandırılmış musluk, sifon arızası vb. Su kaçağı, aşağıdakiler üzerinde yaratabileceği çok ciddi sonuçlar göz önüne alındığında, kurumsal firmalar tarafından mümkün olan en kısa sürede ele alınması gereken acil bir sorundur :

  • Evin yapısı: su basması, duvarların çatlaması, hasarlı tavan, küf.
  • Fatura: aşırı su tüketimi, faturalarınızın artması, ekipmanın yenilenmesi.
  • Bina Çevresi: su israfı, kirlilik, çevresel bozulma.
  • Gözle Kontrol: nem, küf, mantar, alerji gelişimi, solunum problemleri.
Ankara Su Kaçağı Tespiti

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Angora Su Kaçağı Hizmetleri Nelerdir?

Su kaçağını kendi başınıza geçici olarak onarmak belki mümkün olabilir. Su Kaçağını kesin olarak bulup ve onarmak için Angora Su Kaçağı Hizmetlerine başvurmalısınız. Bizi aradığınızda; evinize oldukça hızlı gelecek bir ekip olacağından şüpheniz olmasın. Biliriz ki su kaçakları acil müdahale gerektirir. Evinizde oluşan su hasarı kısa zamanda size maddi yük getirebilir. Sızıntı durumunda, sorunu önlemek, hasar ve maliyetleri en aza indirmek için olabildiğince hızlı hareket etmelisiniz. Su kaçağı durumunda atılması gereken ilk adımlar nelerdir? Daha fazla hasarı önlemek için su beslemesini kapatın. İlgili musluğu kapatmanız yeterlidir. Bu mümkün değilse, ana su musluğunu kapatırsınız. Uzun bir süre evinizden uzakta olduğunuzda, olası su hasarlarını ve bunun sonucunda maliyetli temizlik veya tadilatları önlemek için ana su giriş vananızı kapatmayı unutmayın. Ana kesme vanası genellikle evinizin su bağlantısında, özellikle bodrum katında bulunur. Kirada iseniz, su kaynağınız mutfağınızda veya banyonuzda olabilir.

Benzer Yazılarımız

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma- Kanalizasyon Tıkanıklığı Unsurları
Lağım döşemi olarak da adlandırılan kanalizasyon, künk ya da büz adı verilen kalın borular kullanılar...
Kombi su basıncı yükselmesi – Basınç neden yükselir?
Kombi cihazında su basıncının düşmesi, nasıl sorunlara yol açıyorsa, su basıncının da yükselmesi ba...
Çukurambar Termal Kamera İle Su Kaçak Tespiti
Çukurambar Termal Kamera İle Su Kaçak Tespiti (0312 479 12 06) Su kaçakları, evlerde ve iş yerlerinde oldu...
Kameralı tıkanıklık açma ile büyük kolaylık
Tesisat sorunları başımıza gelmesini istemediğimiz oldukça can sıkıcı konulardır. Kameralı tıkanıkl...
Su Kaçağı
Ankara Su Kaçağı Bulma Ankara Su Kaçağı Bulma ekibi olarak merhabalar:) Biz kimiz, neler yaparız? Ne zama...
Acil Su Kaçağı
Acil Su Kaçağı (Tespiti) Tüm yapılarda kullanılan su tesisat düzeni belli dönemlerde bakıma ihtiyaç du...